Blocksy Companion Pro - en to sl_SI translation catalogue (2022 entries)

en: % comments
sl_SI: % komentarjev

en: %s %s Color
sl_SI: %s %s Barva

en: %s %s Font
sl_SI: %s %s Pisava

en: %s %s Taxonomy
sl_SI: %s %s Taksonomija

en: %s %s joined the waitlist for this item.
sl_SI: %s %s se je pridružil seznamu čakanja za ta izdelek.

en: %s - Sidebar Display Conditions
sl_SI: %s - Pogoji prikaza stranske vrstice

en: %s Archive
sl_SI: %s Arhiv

en: %s Custom
sl_SI: %s Prilagojeno

en: %s Custom Fonts
sl_SI: %s Prilagojene pisave

en: %s Field
sl_SI: %s Polje

en: %s Local Google Fonts
sl_SI: %s Lokalni Google pisave

en: %s Settings
sl_SI: %s Nastavitve

en: %s Single
sl_SI: %s Enojna objava

en: %s System
sl_SI: %s Sistem

en: %s ago
sl_SI: pred %s

en: %s of %s found this review helpful
sl_SI: %s od %s je ocenilo to mnenje kot koristno

en: %s%% of customers recommend this product.
sl_SI: %s%% strank priporoča ta izdelek.

en: 404 Page
sl_SI: Onemogoči

en: 404 Page Template
sl_SI: Predloga 404 strani

en: 9:16
sl_SI: 09:16:00

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
sl_SI: Povezava za nastavitev novega gesla bo poslana na vaš e-poštni naslov.

en: A product you are waiting for is back in stock
sl_SI: Izdelek, na katerega čakate, je spet na zalogi

en: A set of features that lets you create easily your dream products wishlists and share them with friends and family.
sl_SI: Dodajte funkcionalnosti za shranjevanje želja in deljenje s prijatelji in družino.

en: AJAX Content Loading
sl_SI: Nalaganje vsebine z AJAX-om

en: AJAX Filtering
sl_SI: AJAX filtriranje

en: API Key
sl_SI: API ključ

en: API Version
sl_SI: API različica

en: Abort
sl_SI: Prekini

en: Abort the product taxonomies lookup table regeneration
sl_SI: Prekini regeneracijo tabele iskanja po davkih izdelkov

en: About %s
sl_SI: O %s

en: About Brands
sl_SI: O blagovnih znamkah

en: About Me
sl_SI: O meni

en: About Me Controls
sl_SI: Nadzorne kontrole o meni

en: About me
sl_SI: O meni

en: Accent Color
sl_SI: Barva poudarka

en: Accept
sl_SI: Sprejmi

en: Accept Button
sl_SI: Gumb za sprejem

en: Accept Button text
sl_SI: Besedilo gumba za sprejem

en: Account
sl_SI: Račun

en: Account Action
sl_SI: Dejanje računa

en: Account Image
sl_SI: Slika računa

en: Account content
sl_SI: Vsebina računa

en: Account dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča računa

en: Account navigation
sl_SI: Navigacija računa

en: Action Link
sl_SI: Povezava do dejanja

en: Action Required - Install Blocksy Theme
sl_SI: Potrebno ukrepanje - namesti temo Blocksy

en: Action required - please update Blocksy theme to the latest version!
sl_SI: Potrebno ukrepanje – posodobite Blocksy temo na najnovejšo različico!

en: Actions
sl_SI: Dejanja

en: Activate Child Theme
sl_SI: Aktiviraj otroško temo

en: Active
sl_SI: Aktivno

en: Active Filters
sl_SI: Aktivni filtri

en: Active Filters Label
sl_SI: Oznaka aktivnih filtrov

en: Add Conditions
sl_SI: Dodaj pogoje

en: Add Display Condition
sl_SI: Dodaj pogoj prikaza

en: Add New
sl_SI: Dodaj novega

en: Add New Brand
sl_SI: Dodaj novo blagovno znamko

en: Add New Category
sl_SI: Dodaj novo kategorijo

en: Add New Content Block
sl_SI: Dodaj nov vsebinski blok

en: Add New Location
sl_SI: Dodaj novo lokacijo

en: Add New Product Review
sl_SI: Dodaj novo oceno izdelka

en: Add New Product Tab
sl_SI: Dodaj nov zavihek izdelka

en: Add New Review
sl_SI: Dodaj novo oceno

en: Add New Size Guide
sl_SI: Dodaj novo tabelo velikosti

en: Add New Thank You Page
sl_SI: Dodaj novo stran zahvale

en: Add Replace Condition
sl_SI: Dodaj pogoj zamenjave

en: Add To Cart Button
sl_SI: Gumb Dodaj v košarico

en: Add Variation
sl_SI: Dodaj različico

en: Add a visual cue that tells your visitors how much the cart total must be to be able to benefit of free shipping.
sl_SI: Dodajte vizualni indikator, ki prikazuje, koliko mora biti skupna vrednost košarice za brezplačno dostavo.

en: Add one or more conditions in order to display your footer.
sl_SI: Dodaj enega ali več pogojev za prikaz noge.

en: Add one or more conditions in order to display your header.
sl_SI: Dodajte enega ali več pogojev za prikaz glave.

en: Add one or more conditions in order to display your sidebar.
sl_SI: Dodaj enega ali več pogojev za prikaz stranske vrstice.

en: Add one or more conditions to display the Compare bar.
sl_SI: Dodajte enega ali več pogojev za prikaz vrstice primerjave.

en: Add one or more conditions to display the Maintenance block.
sl_SI: Dodajte enega ali več pogojev za prikaz vzdrževalnega bloka.

en: Add one or more conditions to display the shortcuts bar.
sl_SI: Dodajte enega ali več pogojev za prikaz vrstice bližnjic.

en: Add one or more conditions to display the transparent header.
sl_SI: Dodajte enega ali več pogojev za prikaz prosojne glave.

en: Add to cart
sl_SI: Dodaj v košarico

en: Add to cart:
sl_SI: Dodaj v košarico:

en: Add to compare
sl_SI: Dodaj v primerjavo

en: Add to wishlist
sl_SI: Dodaj na seznam želja

en: Add widgets here.
sl_SI: Dodajte gradnike tukaj.

en: Add {items} more items to get free shipping!
sl_SI: Dodajte še {items} izdelkov za brezplačno dostavo!

en: Add {price} more to get free shipping!
sl_SI: Dodajte še {price} za brezplačno dostavo!

en: Add/Edit Conditions
sl_SI: Dodaj/Uredi pogoje

en: Added to Cart Popup
sl_SI: Pojavno okno ob dodajanju v košarico

en: Added to Cart: After suggested products
sl_SI: Dodano v košarico: Po predlaganih izdelkih

en: Added to Cart: Before actions
sl_SI: Dodano v košarico: Pred dejanji

en: Added to Cart: Before product
sl_SI: Dodano v košarico: Pred izdelkom

en: Added to Cart: Before suggested products
sl_SI: Dodano v košarico: Pred predlaganimi izdelki

en: Additional Actions
sl_SI: Dodatna dejanja

en: Additional Close Trigger
sl_SI: Dodatni sprožilec zapiranja

en: Additional User Info
sl_SI: Dodatne informacije o uporabniku

en: Additional class for term items. Useful for styling.
sl_SI: Dodatni razred za elemente izraza. Uporabno za oblikovanje.

en: Additional customisation options for your taxonomies such as hero backgrounds and custom colour labels.
sl_SI: Dodatne možnosti prilagajanja taksonomije, kot so hero ozadja in barvne oznake.

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Address:
sl_SI: Naslov:

en: Adds the “add to cart” actions to the product page as a floating bar if the product summary has disappeared from view.
sl_SI: Dodajte akcijski gumb “Dodaj v košarico” kot lebdeči element, ko povzetek izdelka izgine iz pogleda.

en: Adobe Fonts Settings
sl_SI: Nastavitve Adobe Fonts

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: Advanced Gallery
sl_SI: Napredna galerija

en: Advanced Mode
sl_SI: Napredni način

en: Advanced Posts
sl_SI: Napredne objave

en: Advanced Reviews
sl_SI: Napredne ocene

en: Advanced Search
sl_SI: Napredno iskanje

en: Advanced Taxonomies
sl_SI: Napredne taksonomije

en: Advanced searching for products by their SKU classification can be useful in cases of vast product catalogues.
sl_SI: Napredno iskanje izdelkov po njihovi SKU klasifikaciji je uporabno pri velikih katalogih izdelkov.

en: Affiliate Button Label
sl_SI: Oznaka gumba za partnersko povezavo

en: Affiliate Link
sl_SI: Partnerska povezava

en: Affiliate Product Links
sl_SI: Partnerske povezave izdelkov

en: Affiliate Products
sl_SI: Partnerski izdelki

en: After
sl_SI: Po

en: After Block Number
sl_SI: Po številki bloka

en: After Footer
sl_SI: Pred nogo

en: After Header
sl_SI: Za nogo

en: After Mini Cart
sl_SI: Po mini košarici

en: After X Pages
sl_SI: Po X straneh

en: After X Time
sl_SI: Po X času

en: After account navigation
sl_SI: Po navigaciji računa

en: After body open scripts
sl_SI: Po odprtju telesa skript

en: After breadcrumbs
sl_SI: Po opisu

en: After cart
sl_SI: Po košarici

en: After cart contents
sl_SI: Po vsebini košarice

en: After cart table
sl_SI: Po tabeli košarice

en: After cart totals
sl_SI: Po seštevku košarice

en: After certain number of blocks
sl_SI: Po določenem številu blokov

en: After checkout billing form
sl_SI: Po obrazcu za podatke za obračun

en: After checkout form
sl_SI: Po obrazcu za blagajno

en: After comments
sl_SI: Po komentarjih

en: After content
sl_SI: Po vsebini

en: After customer details
sl_SI: Po podatkih stranke

en: After description
sl_SI: Pred navigacijskimi drobtinami

en: After featured image
sl_SI: Pred predstavljeno sliko

en: After first post meta
sl_SI: Po prvih metapodatkih objave

en: After inactivity
sl_SI: Po nedejavnosti

en: After main content
sl_SI: Po glavni vsebini

en: After my account
sl_SI: Po mojem računu

en: After order notes
sl_SI: Po opombah naročila

en: After post meta
sl_SI: Po metapodatkih objave

en: After related posts
sl_SI: Dno sorodnih objav

en: After second post meta
sl_SI: Po drugih metapodatkih objave

en: After section
sl_SI: Po sekciji

en: After shop loop
sl_SI: Po trgovinski zanki

en: After shop loop item actions
sl_SI: Pred akcijami v zanki trgovine

en: After shop loop item price
sl_SI: Po ceni izdelka v trgovinski zanki

en: After shop loop item title
sl_SI: Po naslovu izdelka v trgovinski zanki

en: After single product
sl_SI: Po posameznem izdelku

en: After single product "Add to cart" button
sl_SI: Po gumbu “Dodaj v košarico” na strani izdelka

en: After single product excerpt
sl_SI: Po izvlečku posameznega izdelka

en: After single product gallery
sl_SI: Po galeriji izdelka

en: After single product meta
sl_SI: Po metapodatkih izdelka

en: After single product tabs
sl_SI: Po zavihkih posameznega izdelka

en: After title
sl_SI: Po naslovu

en: After x pages
sl_SI: Po X straneh

en: After x time
sl_SI: Po določenem času

en: Agency
sl_SI: Agencija

en: Agency Details
sl_SI: Podatki o agenciji

en: Agency Name
sl_SI: Ime agencije

en: Agency Support/Contact Form URL
sl_SI: URL obrazca za podporo/stik agencije

en: Agency URL
sl_SI: URL agencije

en: Alignment
sl_SI: Poravnava

en: All
sl_SI: Vse

en: All Archives
sl_SI: Vsi arhivi

en: All Brands
sl_SI: Vse blagovne znamke

en: All Builders
sl_SI: Vsi graditelji

en: All Categories
sl_SI: Vse kategorije

en: All Icons
sl_SI: Kliknite za nalaganje

en: All Plans
sl_SI: Vsi načrti

en: All Products
sl_SI: Vsi izdelki

en: All Reviews
sl_SI: Vse ocene

en: All Rows
sl_SI: Vse vrstice

en: All Singulars
sl_SI: Vse posamezne strani

en: All Time
sl_SI: Ves čas

en: All Users
sl_SI: Vsi uporabniki

en: All authors
sl_SI: Vse ikone

en: All categories
sl_SI: Vse kategorije

en: All options are currently hidden
sl_SI: Vse možnosti so trenutno skrite

en: All options reset
sl_SI: Ponastavi vse možnosti

en: All taxonomies
sl_SI: Vse taksonomije

en: All types
sl_SI: Vse vrste

en: All widget areas
sl_SI: Vsa območja gradnikov

en: Allow selecting multiple items in a filter.
sl_SI: Dovoli izbiro več elementov v filtru.

en: Allow users to add a title when leaving a review.
sl_SI: Dovoli uporabnikom, da pri oddaji ocene dodajo naslov.

en: Allow users to join the waitlist even if the product is on backorder.
sl_SI: Dovoli uporabnikom, da se pridružijo seznamu čakanja, tudi če je izdelek na zalogi.

en: Allow users to open attached review images in lightbox.
sl_SI: Dovoli uporabnikom odpiranje pripetih slik ocen v svetlobni škatli.

en: Allow users to upload images when leaving a review.
sl_SI: Dovoli uporabnikom nalaganje slik pri oddaji ocene.

en: Allow users to upvote reviews.
sl_SI: Dovoli uporabnikom glasovanje za ocene.

en: Allow your customers to sign up for a waitlist for products that are out of stock and get notified when they are back in stock.
sl_SI: Dovoli strankam, da se prijavijo na seznam čakanja za izdelke, ki niso na zalogi, in prejmejo obvestilo, ko so spet na voljo.

en: Allowed Users
sl_SI: Dovoljeni uporabniki

en: Alternative Text
sl_SI: Nadomestno besedilo

en: Always
sl_SI: Vedno

en: Amount of items the client has to buy in order to get free shipping.
sl_SI: Število izdelkov, ki jih mora stranka kupiti za brezplačno dostavo.

en: Amount the client has to reach in order to get free shipping.
sl_SI: Znesek, ki ga mora kupec doseči za brezplačno dostavo.

en: Animation Speed
sl_SI: Hitrost animacije

en: Archive
sl_SI: 404 Stran

en: Archive Cards Swatch Size
sl_SI: Velikost oznake na arhivskih karticah

en: Archive Description
sl_SI: Opis arhiva

en: Archive Image
sl_SI: Slika arhiva

en: Archive Item with Taxonomy ID
sl_SI: Element arhiva s taksonomskim ID-jem

en: Archive Loop Speciffic
sl_SI: Specifični zanki arhiva

en: Archive Page
sl_SI: Stran arhiva

en: Archive Template
sl_SI: Predloga arhiva

en: Archive Title
sl_SI: Naslov arhiva

en: Archive description
sl_SI: Opis arhiva

en: Are you sure you want to continue?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite nadaljevati?

en: Arrows Color
sl_SI: Barva puščic

en: Arrows Visibility
sl_SI: Vidnost puščic

en: Ascending
sl_SI: Naraščajoče

en: Aspect Ratio
sl_SI: Razmerje stranic

en: Attribute
sl_SI: Atribut

en: Attribute 1
sl_SI: Atribut 1

en: Attribute 2
sl_SI: Atribut 2

en: Attributes
sl_SI: Atributi

en: Auth forms
sl_SI: Obrazci za preverjanje pristnosti

en: Author
sl_SI: Avtor

en: Author Archives
sl_SI: Stran s pravilnikom o zasebnosti

en: Author Avatar
sl_SI: Avatar avtorja

en: Author Field
sl_SI: Polje avtorja

en: Auto
sl_SI: Samodejno

en: Auto Close Panel
sl_SI: Samodejno zapiranje plošče

en: Auto Hide
sl_SI: Samodejno skrivanje

en: Auto Hide/Show
sl_SI: Samodejno skrij/prikaži

en: Automatically close the panel when a filter option is selected.
sl_SI: Samodejno zapri ploščo, ko je izbrana možnost filtra.

en: Automatically hide the read progress bar once you arrive at the bottom of the article.
sl_SI: Samodejno skrij indikator napredka branja, ko dosežete dno članka.

en: Automatically scroll page to top after user interaction.
sl_SI: Samodejno pomakni stran na vrh po interakciji uporabnika.

en: Automatically start video playback after the gallery is loaded.
sl_SI: Samodejno zaženi predvajanje videa po nalaganju galerije.

en: Autoplay
sl_SI: Samodejno predvajanje

en: Autoplay Gallery
sl_SI: Samodejno predvajanje galerije

en: Autoplay Video
sl_SI: Samodejno predvajanje videa

en: Availability
sl_SI: Razpoložljivost

en: Available Filters
sl_SI: Razpoložljivi filtri

en: Available Fonts
sl_SI: Razpoložljive pisave

en: Available Sidebars/Widget Areas
sl_SI: Razpoložljive stranske vrstice/območja gradnikov

en: Available fields: {user_email}, {user_name}, {user_role}
sl_SI: Razpoložljiva polja: {user_email}, {user_name}, {user_role}

en: Available for
sl_SI: Na voljo za

en: Avatar Size
sl_SI: Velikost avatarja

en: Average Score
sl_SI: Povprečna ocena

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Back to login
sl_SI: Nazaj na prijavo

en: Background
sl_SI: Ozadje

en: Background Color
sl_SI: Barva ozadja

en: Background Hover
sl_SI: Ozadje pri prehodu

en: Background Initial
sl_SI: Začetna barva ozadja

en: Badge Color
sl_SI: Barva značke

en: Badge Label
sl_SI: Oznaka značke

en: Badge Settings
sl_SI: Nastavitve značk

en: Bar Color
sl_SI: Barva vrstice

en: Bar Height
sl_SI: Višina vrstice

en: Basic
sl_SI: Osnovno

en: Before
sl_SI: Pred

en: Before Footer
sl_SI: Prikaz lokacije

en: Before Heading Number
sl_SI: Pred številko naslova

en: Before Mini Cart
sl_SI: Pred mini košarico

en: Before Mini Cart Contents
sl_SI: Pred vsebino mini košarice

en: Before account navigation
sl_SI: Pred navigacijo računa

en: Before breadcrumbs
sl_SI: Pred opisom

en: Before cart
sl_SI: Pred košarico

en: Before cart contents
sl_SI: Pred vsebino košarice

en: Before cart table
sl_SI: Pred tabelo košarice

en: Before cart totals
sl_SI: Pred seštevkom košarice

en: Before certain number of headings
sl_SI: Pred določenim številom naslovov

en: Before checkout billing form
sl_SI: Pred obrazcem za podatke za obračun

en: Before checkout form
sl_SI: Pred obrazcem za blagajno

en: Before comments
sl_SI: Pred komentarji

en: Before content
sl_SI: Pred vsebino

en: Before customer details
sl_SI: Pred podatki stranke

en: Before description
sl_SI: Barva obrobe

en: Before featured image
sl_SI: Vrh kartice

en: Before first post meta
sl_SI: Pred prvimi metapodatki objave

en: Before main content
sl_SI: Pred glavno vsebino

en: Before my account
sl_SI: Pred mojim računom

en: Before order notes
sl_SI: Pred opombami naročila

en: Before post meta
sl_SI: Pred metapodatki objave

en: Before related posts
sl_SI: Odpiranje telesa WP

en: Before second post meta
sl_SI: Pred drugimi metapodatki objave

en: Before section
sl_SI: Pred sekcijo

en: Before shop loop
sl_SI: Pred trgovinsko zanko

en: Before shop loop item actions
sl_SI: Po navigacijskih drobtinah

en: Before shop loop item price
sl_SI: Pred ceno izdelka v trgovinski zanki

en: Before shop loop item title
sl_SI: Pred naslovom izdelka v trgovinski zanki

en: Before single product
sl_SI: Pred posameznim izdelkom

en: Before single product "Add to cart" button
sl_SI: Pred gumbom “Dodaj v košarico” na strani izdelka

en: Before single product excerpt
sl_SI: Pred izvlečkom posameznega izdelka

en: Before single product gallery
sl_SI: Pred galerijo izdelka

en: Before single product meta
sl_SI: Pred metapodatki izdelka

en: Before single product tabs
sl_SI: Pred zavihki posameznega izdelka

en: Before title
sl_SI: Pred naslovom

en: Best Sellers
sl_SI: Najbolje prodajani

en: Better management for affiliate products with a few simple options that strengthen the external integration with these.
sl_SI: Boljše upravljanje partnerskih izdelkov z enostavnimi možnostmi, ki krepijo zunanjo integracijo.

en: Billing address
sl_SI: Naslov za dostavo

en: Block ID
sl_SI: ID bloka

en: Blocksy Brands
sl_SI: Blocksy Blagovne znamke

en: Blocksy Companion is the complementary plugin to Blocksy theme. It adds a bunch of great features to the theme and acts as an unlocker for the Blocksy Pro package.
sl_SI: Blocksy Companion je dopolnilni vtičnik za temo Blocksy. Dodaja številne odlične funkcije in deluje kot odklenilnik za Blocksy Pro paket.

en: Blocksy Variation Images
sl_SI: Slike različic Blocksy

en: Blocksy requires PHP version %s+, plugin is currently NOT RUNNING.
sl_SI: Blocksy zahteva PHP različico %s+, vtičnik trenutno NE DELUJE.

en: Blocksy requires WordPress version %s+. Because you are using an earlier version, the plugin is currently NOT RUNNING.
sl_SI: Blocksy zahteva WordPress različico %s+. Ker uporabljaš starejšo različico, vtičnik trenutno NE DELUJE.

en: Book
sl_SI: Knjiga

en: Border
sl_SI: Preprosto

en: Border Color
sl_SI: Obroba

en: Border Radius
sl_SI: Zaobljenost robov

en: Bottom
sl_SI: Dno

en: Bottom Spacing
sl_SI: Spodnja razdalja

en: Bottom comments
sl_SI: Dno komentarjev

en: Bottom content
sl_SI: Dno vsebine

en: Boxed
sl_SI: Omejeno

en: Boxed Color
sl_SI: Omejena barva

en: Brand
sl_SI: Blagovna znamka

en: Brand Name In Tab Title
sl_SI: Ime blagovne znamke v naslovu zavihka

en: Brands
sl_SI: Blagovne znamke

en: Breadcrumbs
sl_SI: Drobtinice

en: Browse products
sl_SI: Brskaj po izdelkih

en: Builder
sl_SI: Graditelj

en: Business
sl_SI: Poslovni

en: Business or Agency
sl_SI: Poslovni ali agencija

en: Button
sl_SI: Gumb

en: Button Background Color
sl_SI: Barva ozadja gumba

en: Button Class Selector
sl_SI: Razred gumba

en: Button Color
sl_SI: Barva gumba

en: Button Font Color
sl_SI: Barva pisave gumba

en: Button Icon
sl_SI: Ikona gumba

en: Button Icon Color
sl_SI: Barva ikone gumba

en: Button Label
sl_SI: Oznaka gumba

en: Button Outside
sl_SI: Gumb zunaj

en: Button Padding
sl_SI: Odmik gumba

en: Button Swatches
sl_SI: Gumbne oznake

en: Button Text
sl_SI: Besedilo gumba

en: Button Text Color
sl_SI: Barva besedila gumba

en: Buttons Type
sl_SI: Vrsta gumbov

en: Buy Now
sl_SI: Kupi zdaj

en: Buy Now Button
sl_SI: Gumb "Kupi zdaj"

en: Calculation Method
sl_SI: Način izračuna

en: Can't Import Starter Site
sl_SI: Vsi avtorji

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Card
sl_SI: Kartica

en: Card bottom
sl_SI: Po predstavljeni sliki

en: Card top
sl_SI: Vrh sorodnih objav

en: Cart
sl_SI: Košarica

en: Cart Badge Color
sl_SI: Barva značke košarice

en: Cart Button
sl_SI: Gumb za košarico

en: Cart Page
sl_SI: Stran košarice

en: Cart Total
sl_SI: Skupni znesek košarice

en: Cart actions
sl_SI: Dejanja košarice

en: Cart collaterals
sl_SI: Povzetek košarice

en: Cart contents
sl_SI: Vsebina košarice

en: Cart coupon
sl_SI: Kupon košarice

en: Cart is empty
sl_SI: Košarica je prazna

en: Cart totals after order total
sl_SI: Seštevek košarice po skupnem znesku naročila

en: Cart totals before order total
sl_SI: Seštevek košarice pred skupnim zneskom naročila

en: Cash on delivery
sl_SI: Plačilo po povzetju

en: Catch the attention of your clients by showcasing your product variations as colour, image or button swatches.
sl_SI: Pridobite pozornost strank s prikazovanjem različic izdelkov v barvah, slikah ali gumbih.

en: Categories
sl_SI: Kategorije

en: Categorise products by brands and show their logo in archive or single page so users could discover more about their makers.
sl_SI: Razvrstite izdelke po blagovnih znamkah in prikažite njihov logotip v arhivih ali posameznih straneh izdelkov, da jih uporabniki lažje odkrijejo.

en: Category
sl_SI: Kategorija

en: Category 1
sl_SI: Kategorija 1

en: Category 2
sl_SI: Kategorija 2

en: Category Slug
sl_SI: Kategorijska pot

en: Centered
sl_SI: Sredinsko poravnana

en: Change
sl_SI: Spremeni

en: Change Icon
sl_SI: Spremeni ikono

en: Change Image
sl_SI: Spremeni sliko

en: Change heading level
sl_SI: Spremeni raven naslova

en: Check your email
sl_SI: Preveri svoj e-poštni naslov

en: Check your email for the confirmation link, then visit the %slogin page%s.
sl_SI: Preverite svoj e-poštni naslov za potrditveno povezavo, nato obiščite %sstran za prijavo%s.

en: Checkout
sl_SI: Blagajna

en: Checkout Button
sl_SI: Gumb za blagajno

en: Checkout after order review
sl_SI: Blagajna po pregledu naročila

en: Checkout before order review
sl_SI: Pred pregledom naročila pri blagajni

en: Checkout billing
sl_SI: Podatki za obračun

en: Checkout order review
sl_SI: Pregled naročila pri blagajni

en: Checkout shipping
sl_SI: Dostava pri blagajni

en: Child theme
sl_SI: Otroška tema

en: Choose
sl_SI: Izberi

en: Choose File
sl_SI: Izberi datoteko

en: Choose Page Builder
sl_SI: Izberi urejevalnik strani

en: Choose Pattern
sl_SI: Izberi vzorec

en: Choose a custom thank you page for this product.
sl_SI: Izberi prilagojeno stran zahvale za ta izdelek.

en: Choose a pattern
sl_SI: Izberi vzorec

en: Choose how the video will fill its container. More info about this can be found %shere%s.
sl_SI: Izberite, kako bo video zapolnil njegovo posodo. Več informacij najdete %shere%s.

en: Choose page
sl_SI: Izberi stran

en: Choose the default color mode that a user will see when it visits your site.
sl_SI: Izberite privzeti barvni način, ki ga bo uporabnik videl ob obisku spletne strani.

en: Choose what set of settings you want to export.
sl_SI: Izberite, katere nastavitve želite izvoziti.

en: Choose where you want this Waitlist Form to be displayed.
sl_SI: Izberite, kje želite prikazati ta obrazec seznama čakanja.

en: Choose where you want this content block to be displayed.
sl_SI: Izberite, kje želite prikazati ta vsebinski blok.

en: Choose where you want this popup to be displayed.
sl_SI: Izberite, kje želite prikazati to pojavno okno.

en: Choose where you want this product tab to be displayed.
sl_SI: Izberite, kje želite prikazati ta zavihek izdelka.

en: Choose where you want this size guide to be displayed.
sl_SI: Izberite, kje želite prikazati to tabelo velikosti.

en: Choose where you want this template to be displayed.
sl_SI: Izberite, kje želite prikazati to predlogo.

en: Chose in which post types do you want to perform searches.
sl_SI: Izberi, v katerih vrstah objav želiš izvajati iskanje.

en: Clean Install
sl_SI: Čista namestitev

en: Click or drop to upload a file...
sl_SI: Kliknite ali spustite datoteko za nalaganje...

en: Click the button below to confirm your subscription. Once confirmed, we will notify you when the item is back in stock.
sl_SI: Kliknite spodnji gumb, da potrdite svojo naročnino. Ko bo potrjeno, vas bomo obvestili, ko bo izdelek ponovno na zalogi.

en: Click the link below to confirm your subscription. Once confirmed, we will notify you when the item is back in stock.
sl_SI: Kliknite spodnjo povezavo, da potrdite svojo naročnino. Ko bo potrjeno, vas bomo obvestili, ko bo izdelek ponovno na zalogi.

en: Click the link below to secure your purchase before it is gone!
sl_SI: Kliknite spodnjo povezavo, da si zagotovite nakup, preden izgine!

en: Click to upload
sl_SI: Barva obrobe ikon

en: Clipboard
sl_SI: Odložišče

en: Clone Item
sl_SI: Podvoji element

en: Close Button
sl_SI: Gumb za zapiranje

en: Close Button Type
sl_SI: Ikona hitrega pogleda

en: Close Compare Modal
sl_SI: Zapri modal primerjave

en: Close Icon Background
sl_SI: Ozadje ikone za zapiranje

en: Close Icon Color
sl_SI: Barva ikone za zapiranje

en: Close Icon Size
sl_SI: Velikost gumba za zapiranje

en: Close Modal
sl_SI: Zapri pojavno okno

en: Close Popup On Scroll Back
sl_SI: Zapri pojavno okno pri pomiku nazaj

en: Close Sizes Modal
sl_SI: Zapri modal za velikosti

en: Close Trigger Delay
sl_SI: Zamik sprožilca zapiranja

en: Close account modal
sl_SI: Zapri modalni račun

en: Close cart drawer
sl_SI: Zapri predal košarice

en: Close popup
sl_SI: Zapri pojavno okno

en: Close quick view
sl_SI: Zapri modal s filtri

en: Closed
sl_SI: Zaprto

en: Code Editor
sl_SI: Urejevalnik kode

en: Collapse
sl_SI: Strni

en: Color
sl_SI: Barva

en: Color 1
sl_SI: Barva 1

en: Color 2
sl_SI: Barva 2

en: Color Mode
sl_SI: Barvni način

en: Color Swatches
sl_SI: Barvne oznake

en: Color Switch
sl_SI: Preklop barv

en: Color mode switch
sl_SI: Preklop načina barv

en: Colors
sl_SI: Barve

en: Column Background
sl_SI: Ozadje stolpca

en: Column Settings
sl_SI: Nastavitve stolpcev

en: Column Spacing
sl_SI: Razmik stolpcev

en: Columns
sl_SI: Stolpci

en: Columns & Posts
sl_SI: Stolpci & objave

en: Columns & Products
sl_SI: Stolpci in izdelki

en: Columns Divider
sl_SI: Ločilo stolpcev

en: Columns Spacing
sl_SI: Razmik stolpcev

en: Comment Submission Failure
sl_SI: Napaka pri oddaji komentarja

en: Comments
sl_SI: Komentarji

en: Companion Plugin Details
sl_SI: Podrobnosti vtičnika Companion

en: Compare
sl_SI: Primerjava

en: Compare Badge Color
sl_SI: Barva značke primerjave

en: Compare Bar
sl_SI: Vrstica primerjave

en: Compare Bar Display Conditions
sl_SI: Pogoji prikaza vrstice primerjave

en: Compare Button
sl_SI: Gumb za primerjavo

en: Compare Placement
sl_SI: Mesto primerjave

en: Compare Plans
sl_SI: Primerjaj pakete

en: Compare Products
sl_SI: Primerjava izdelkov

en: Compare Table Fields
sl_SI: Polja primerjalne tabele

en: Compare View
sl_SI: Pogled primerjave

en: Compare products with a clear and concise table system that gives your users a way to make a quick decision.
sl_SI: Primerjajte izdelke s pregledno tabelo, ki omogoča uporabnikom hitro odločitev.

en: Conditions
sl_SI: Pogoji

en: Configure the slugs for single and category pages of the product review custom post type.
sl_SI: Konfiguriraj poti za enojne in kategorijske strani ocenjevalnega tipa objav izdelkov.

en: Configure the social links in Customizer ➝ General ➝ %sSocial Network Accounts%s.
sl_SI: Nastavite povezave do družbenih omrežij v Prilagodilniku ➝ Splošno ➝ %sRačuni družbenih omrežij%s.

en: Confirm
sl_SI: Potrdi

en: Confirm Subscription
sl_SI: Potrdi naročnino

en: Confirm waitlist subscription
sl_SI: Potrdite naročnino na seznam čakanja

en: Confirmed
sl_SI: Potrjeno

en: Congratulations! You got free shipping 🎉
sl_SI: 🎉 Čestitamo! Prejeli ste brezplačno dostavo

en: Connect Newsletter Provider
sl_SI: Poveži ponudnika novic

en: Connect your Adobe Fonts project and use the selected fonts throughout Blocksy and your favorite page builder.
sl_SI: Poveži svoj Adobe Fonts projekt in uporabi izbrane pisave v Blocksy in svojem najljubšem urejevalniku strani.

en: Cons
sl_SI: Slabosti

en: Contact Info
sl_SI: Kontaktni podatki

en: Contact Info Controls
sl_SI: Nadzorne kontrole o kontaktnih podatkih

en: Contact Information
sl_SI: Kontaktni podatki

en: Contacts
sl_SI: Stiki

en: Contain
sl_SI: Vsebuje

en: Container Backdrop Blur
sl_SI: Zameglitev ozadja posode

en: Container Background
sl_SI: Barva ozadja vsebnika

en: Container Background Color
sl_SI: Barva ozadja posode

en: Container Border
sl_SI: Obroba vsebnika

en: Container Border Color
sl_SI: Barva obrobe posode

en: Container Border Radius
sl_SI: Polmer obrobe vsebnika

en: Container Bottom Spacing
sl_SI: Spodnji razmik vsebnika

en: Container Height
sl_SI: Višina vsebnika

en: Container Inner Spacing
sl_SI: Notranje razmike vsebnika

en: Container Max Width
sl_SI: Največja širina vsebnika

en: Container Maximum Height
sl_SI: Največja višina posode

en: Container Overflow
sl_SI: Preliv vsebnika

en: Container Padding
sl_SI: Obroba posode

en: Container Shadow
sl_SI: Senca vsebnika

en: Container Structure
sl_SI: Struktura vsebnika

en: Container Style
sl_SI: Slog vsebnika

en: Content
sl_SI: Vsebina

en: Content Area
sl_SI: Struktura strani

en: Content Area Style
sl_SI: Slog vsebinskega območja

en: Content Area Vel Spacing
sl_SI: Vsebinsko območje

en: Content Area Vertical Spacing
sl_SI: Navpično razmik vsebine

en: Content Block
sl_SI: Vsebinski blok

en: Content Block Display Conditions
sl_SI: Pogoji prikaza vsebinskega bloka

en: Content Blocks
sl_SI: Vsebinski bloki

en: Content Source
sl_SI: Vir vsebine

en: Content Type
sl_SI: Vrsta vsebine

en: Content Visibility
sl_SI: Vidnost vsebine

en: Content Width
sl_SI: Širina vsebine

en: Continue Shopping
sl_SI: Nadaljuj z nakupovanjem

en: Continue Shopping Button
sl_SI: Gumb za nadaljevanje nakupovanja

en: Control what happens to the content that is too big to fit into the popup.
sl_SI: Nadzor, kaj se zgodi z vsebino, ki je prevelika za prikaz v pojavnem oknu.

en: Cookie period
sl_SI: Obdobje piškotkov

en: Copy From Child Theme
sl_SI: Kopiraj iz otroške teme

en: Copy From Parent Theme
sl_SI: Kopiraj iz matične teme

en: Copy Options
sl_SI: Možnosti kopiranja

en: Copy and import your customizations from parent or child theme.
sl_SI: Kopirajte in uvozite prilagoditve iz matične ali otroške teme.

en: Copy elements & styles from
sl_SI: Kopiraj elemente & sloge iz

en: Count
sl_SI: Števec

en: Count Criteria
sl_SI: Kriteriji štetja

en: Countdown Box
sl_SI: Odštevalna škatla

en: Coupon Form
sl_SI: Obrazec za kupon

en: Cover
sl_SI: Prekrij

en: Create Content Block
sl_SI: Ustvari vsebinski blok

en: Create Custom Layout
sl_SI: Ustvari prilagojeno postavitev

en: Create New Footer
sl_SI: Ustvari Novo Nogo

en: Create New Header
sl_SI: Ustvari novo glavo

en: Create New Sidebar
sl_SI: Ustvari novo stransko vrstico

en: Create Sidebar
sl_SI: Ustvari stransko vrstico

en: Create Sidebar/Widget Area
sl_SI: Ustvari območje stranske vrstice/gradnika

en: Create a customized order “Thank You” page for your customers, giving them a personalized experience.
sl_SI: Ustvarite prilagojeno stran "Hvala za nakup" za vaše stranke, da jim zagotovite personalizirano izkušnjo.

en: Create a new content Block/Hook
sl_SI: Izberite vsebinski blok

en: Create a new footer and assign it to different pages or posts based on your conditions.
sl_SI: Ustvari novo nogo in jo dodeli različnim stranem ali objavam glede na tvoje pogoje.

en: Create a new header and assign it to different pages or posts based on your conditions.
sl_SI: Ustvarite novo glavo in jo dodelite različnim stranem ali objavam glede na vaše pogoje.

en: Create advanced queries based on your specified criterias.
sl_SI: Ustvari napredna iskanja na podlagi določenih kriterijev.

en: Create beautiful personalised menus that set your website apart from the others. Add icons and badges to your entries and even add Content Blocks inside your dropdowns.
sl_SI: Ustvari lepe personalizirane menije, ki bodo tvojo spletno stran ločili od drugih. Dodaj ikone in oznake svojim vnosom ter celo vsebinske bloke znotraj spustnih menijev.

en: Create new footer
sl_SI: Ustvari novo nogo

en: Create new header
sl_SI: Ustvari novo glavo

en: Create unlimited personalized sets of widget areas and display them on any page or post using our conditional logic functionality.
sl_SI: Ustvarite neomejeno število prilagojenih kompletov območij gradnikov in jih prikažite na katerikoli strani ali objavi z uporabo naše funkcionalnosti pogojne logike.

en: Creative Work Season
sl_SI: Sezona kreativnega dela

en: Creative Work Series
sl_SI: Serija kreativnega dela

en: Cross-sell Products
sl_SI: Križna prodaja izdelkov

en: Current Language
sl_SI: Prilagojene vrste objav

en: Current user
sl_SI: Trenutni uporabnik

en: Custom
sl_SI: Po meri

en: Custom Attributes
sl_SI: Prilagojeni atributi

en: Custom Content
sl_SI: Prilagojena vsebina

en: Custom Content/Hooks
sl_SI: Prilagojena vsebina/Kljuke

en: Custom Field
sl_SI: Odjavljen

en: Custom Fonts
sl_SI: Prilagojene pisave

en: Custom Fonts Settings
sl_SI: Nastavitve prilagojenih pisav

en: Custom Height
sl_SI: Prilagojena višina

en: Custom Hook
sl_SI: Prilagojen kavelj

en: Custom Hook (%s)
sl_SI: Prilagojen kavelj (%s)

en: Custom Link
sl_SI: Povezava po meri

en: Custom Page Link
sl_SI: Povezava po meri strani

en: Custom Post Type ID
sl_SI: ID vrste prilagojene objave

en: Custom Post Types
sl_SI: Oznake izdelkov

en: Custom Query
sl_SI: Napredno iskanje po meri

en: Custom Size
sl_SI: Prilagojena velikost

en: Custom Tabs
sl_SI: Prilagojeni zavihki

en: Custom Template
sl_SI: Prilagojena predloga

en: Custom Text
sl_SI: Prilagojeno besedilo

en: Custom Thank You Pages
sl_SI: Prilagojene strani "Hvala za nakup"

en: Custom URL
sl_SI: Prilagojen URL

en: Custom Width
sl_SI: Prilagojena širina

en: Custom class
sl_SI: Prilagojen razred

en: Custom date format
sl_SI: Oblika datuma po meri

en: Custom field fallback
sl_SI: Nadomestna vrednost za polje po meri

en: Customer
sl_SI: Stranka

en: Customer Details
sl_SI: Podrobnosti stranke

en: Customize
sl_SI: Prilagodi

en: Customizer
sl_SI: Prilagoditelj

en: Customizer settings
sl_SI: Nastavitve prilagodilnika

en: Customizing: Logged in State
sl_SI: Prilagajanje: Prijavljeno stanje

en: Dark
sl_SI: Temno

en: Dark Mode
sl_SI: Temni način

en: Dark Mode Color Palette
sl_SI: Barvna paleta temnega načina

en: Dark Mode Label
sl_SI: Oznaka temnega načina

en: Dark Mode Logo
sl_SI: Logotip za temni način

en: Dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča

en: Dashboard Page
sl_SI: Nadzorna plošča

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date & Time
sl_SI: Datum & čas

en: Date created
sl_SI: Datum ustvarjanja

en: Date type
sl_SI: Vrsta datuma

en: Days
sl_SI: Dnevi

en: Days After Button Click
sl_SI: Dnevi po kliku na gumb

en: Days After Close
sl_SI: Dnevi po zaprtju

en: Days After Form Submit
sl_SI: Dnevi po oddaji obrazca

en: Deactivate demo plugins
sl_SI: Deaktiviraj demo vtičnike

en: Decline
sl_SI: Zavrni

en: Decline Button
sl_SI: Gumb za zavrnitev

en: Decline Button text
sl_SI: Besedilo gumba za zavrnitev

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Default (Menu Item)
sl_SI: Privzeto (element menija)

en: Default Card Layout
sl_SI: Prilagojeno polje

en: Default Color Mode
sl_SI: Privzeti barvni način

en: Default Message
sl_SI: Privzeto sporočilo

en: Default State
sl_SI: Privzeto stanje

en: Default Width
sl_SI: Privzeta širina

en: Default format
sl_SI: Privzeta oblika

en: Default tabs order: Description - 10, Additional Information - 20, Reviews - 30.
sl_SI: Privzeti vrstni red zavihkov: Opis - 10, Dodatne informacije - 20, Ocene - 30.

en: Delay (Seconds)
sl_SI: Zakasnitev (sekunde)

en: Delay (in seconds)
sl_SI: Zakasnitev (v sekundah)

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Demo List
sl_SI: Seznam demo podatkov

en: Descending
sl_SI: Padajoče

en: Describe the purpose of the image.
sl_SI: Opišite namen slike.

en: Description
sl_SI: Opis

en: Description Color
sl_SI: Barva opisa

en: Description Length
sl_SI: Dolžina opisa

en: Design
sl_SI: Oblika

en: Desktop
sl_SI: Namizje

en: Desktop bottom
sl_SI: Namizje spodaj

en: Desktop top
sl_SI: Namizje zgoraj

en: Disable
sl_SI: Omogoči

en: Disable Subscribe Form
sl_SI: Onemogoči obrazec za naročnino

en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

en: Discount Calculation
sl_SI: Izračun popusta

en: Dismiss
sl_SI: Opusti

en: Display Conditions
sl_SI: Pogoji prikaza

en: Display Location
sl_SI: Ime

en: Display Name
sl_SI: Prikazano ime

en: Display Type
sl_SI: Vrsta prikaza

en: Display Variations Inline
sl_SI: Prikaži različice v vrstici

en: Display a cookie acceptance box in order to comply with the privacy regulations in your country.
sl_SI: Prikaži potrditveno polje za piškotke, da boš v skladu s predpisi o zasebnosti v tvoji državi.

en: Display a counter that reflects the current number of users on the waitlist.
sl_SI: Prikaži števec, ki odraža trenutno število uporabnikov na seznamu čakanja.

en: Display a minimalistic view of the video player.
sl_SI: Prikaži minimalistični pogled video predvajalnika.

en: Display an average score for all reviews.
sl_SI: Prikaži povprečno oceno za vse ocene.

en: Display based on referer domain
sl_SI: Prikaži na podlagi domene napotitelja

en: Display customer details section.
sl_SI: Prikaži razdelek s podrobnostmi o stranki.

en: Display essential contact details to your visitors.
sl_SI: Prikaži ključne kontaktne podatke svojim obiskovalcem.

en: Display if cookie is present
sl_SI: Prikaži, če je prisoten piškotek

en: Display if query string is present in URL
sl_SI: Prikaži, če je v URL-ju prisotna poizvedbena vrstica

en: Display navigational links, showing users their path within the site.
sl_SI: Prikaži navigacijske povezave, ki uporabnikom prikazujejo njihovo pot znotraj strani.

en: Display next/previous buttons that will help to easily navigate through products.
sl_SI: Prikaži gumbe za naslednji/prejšnji izdelek, ki omogočajo lažje premikanje med izdelki.

en: Display order details section.
sl_SI: Prikaži razdelek s podrobnostmi o naročilu.

en: Display order overhiew section.
sl_SI: Prikaži razdelek pregleda naročila.

en: Display the approximate reading time of an article, so that visitors know what to expect when starting to read the content.
sl_SI: Prikaz približnega časa branja članka, da uporabniki vedo, kaj lahko pričakujejo.

en: Display the currently active filters.
sl_SI: Prikaži trenutno aktivne filtre.

en: Display the waitlist feature exclusively to users who are logged in.
sl_SI: Prikaz funkcije seznama čakanja samo prijavljenim uporabnikom.

en: Display your social media profiles and boost the site engagement.
sl_SI: Prikaži svoje profile na družbenih omrežjih in povečaj angažiranost spletnega mesta.

en: Divider
sl_SI: Ločnica

en: Documentation
sl_SI: Dokumentacija

en: Dokan Dashboard
sl_SI: Dokan nadzorna plošča

en: Dokan Shop
sl_SI: Dokan trgovina

en: Down
sl_SI: Dol

en: Download
sl_SI: Prenesi

en: Download Font
sl_SI: Prenesi pisavo

en: Download a font and serve it directly from your server, this is handy for those who want to comply with GDPR regulations or serve the font via CDN.
sl_SI: Prenesi pisavo in jo ponudi neposredno s svojega strežnika. To je koristno za skladnost z GDPR ali uporabo prek CDN.

en: Downvote
sl_SI: Glasuj proti

en: Drill down the product list with new filtering widgets, an off canvas area for them and showing the active filters on the page.
sl_SI: Omogočite uporabnikom, da hitro filtrirajo seznam izdelkov s pomočjo novih filtrskih pripomočkov in stranskega menija.

en: Dropdown
sl_SI: Spustni meni

en: Dropdown Arrow
sl_SI: Puščica spustnega menija

en: Dropdown Background
sl_SI: Ozadje spustnega menija

en: Dropdown Background Color
sl_SI: Barva ozadja spustnega menija

en: Dropdown Custom Width
sl_SI: Prilagojena širina spustnega menija

en: Dropdown Font
sl_SI: Pisava spustnega menija

en: Dropdown Items
sl_SI: Elementi spustnega menija

en: Dropdown Options
sl_SI: Možnosti spustnega menija

en: Dropdown Shadow
sl_SI: Senca spustnega menija

en: Dropdown Shadow Color
sl_SI: Barva sence spustnega menija

en: Dropdown Text Color
sl_SI: Barva besedila v spustnem meniju

en: Dropdown Top Offset
sl_SI: Zgornji zamik spustnega menija

en: Dropdown Width
sl_SI: Širina spustnega menija

en: Dual Color
sl_SI: Dvobarvno

en: Duplicate
sl_SI: Podvoji

en: Dynamic
sl_SI: Dinamično

en: Dynamic Author
sl_SI: Dinamični avtor

en: Dynamic Author Avatar
sl_SI: Dinamična slika avtorja

en: Dynamic Brands
sl_SI: Dinamične blagovne znamke

en: Dynamic CSS Output
sl_SI: Izhod dinamičnega CSS

en: Dynamic Comments
sl_SI: Dinamični komentarji

en: Dynamic Content Preview
sl_SI: Privzeta postavitev kartice

en: Dynamic Data
sl_SI: Dinamični podatki

en: Dynamic Excerpt
sl_SI: Dinamičen izsek

en: Dynamic Featured Image
sl_SI: Dinamična predstavljena slika

en: Dynamic Font
sl_SI: Dinamična pisava

en: Dynamic Post Date
sl_SI: Dinamičen datum objave

en: Dynamic Price
sl_SI: Dinamična cena

en: Dynamic Rating
sl_SI: Dinamična ocena

en: Dynamic SKU
sl_SI: Dinamični SKU

en: Dynamic Stock Status
sl_SI: Dinamično stanje zaloge

en: Dynamic Term Count
sl_SI: Dinamično število izrazov

en: Dynamic Term Description
sl_SI: Dinamičen opis izraza

en: Dynamic Term Image
sl_SI: Dinamična slika izraza

en: Dynamic Term Title
sl_SI: Dinamičen naslov izraza

en: Dynamic Terms
sl_SI: Dinamični izrazi

en: Dynamic Title
sl_SI: Dinamičen naslov

en: Dynamic sidebar
sl_SI: Dinamična stranska vrstica

en: Dynamic sidebar after
sl_SI: Po dinamični stranski vrstici

en: Dynamic sidebar before
sl_SI: Pred dinamično stransko vrstico

en: Easily capture new leads for your newsletter with the help of a widget, shortcode or even a block inserted on your pages or posts.
sl_SI: Preprosto zajemi nove potencialne stranke za svojo e-novico s pomočjo gradnika, kratke kode ali bloka, ki ga vstaviš na svojo stran ali objavo.

en: Easily export the theme customizer settings.
sl_SI: Enostavno izvozite nastavitve prilagodilnika teme.

en: Easily import the theme customizer settings.
sl_SI: Enostavno uvozite nastavitve prilagodilnika teme.

en: Easily turn your websites into mobile first experiences. You can easily add the most important actions at the bottom of the screen for easy access.
sl_SI: Enostavno prilagodite svoje spletno mesto za mobilne uporabnike. Dodajte najpomembnejša dejanja na dno zaslona za lažji dostop.

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Edit Brand
sl_SI: Uredi blagovno znamko

en: Edit Category
sl_SI: Uredi kategorijo

en: Edit Conditions
sl_SI: Uredi pogoje

en: Edit Content Block
sl_SI: Uredi vsebinski blok

en: Edit Font
sl_SI: Uredi pisavo

en: Edit Product Review
sl_SI: Uredi oceno izdelka

en: Edit Product Tab
sl_SI: Uredi zavihek izdelka

en: Edit Profile
sl_SI: Uredi profil

en: Edit Size Guide
sl_SI: Uredi tabelo velikosti

en: Edit Thank You Page
sl_SI: Uredi stran zahvale

en: Edit this customer
sl_SI: Uredi to stranko

en: Editor/Card Width
sl_SI: Širina urejevalnika/kartice

en: Effect
sl_SI: Učinek

en: Element Class
sl_SI: Razred elementa

en: Element Visibility
sl_SI: Vidnost elementa

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: Email address
sl_SI: E-poštni naslov

en: Email:
sl_SI: E-pošta:

en: Enable
sl_SI: Pisava naslova

en: Enable For Backorders
sl_SI: Omogoči za naročila na zalogi

en: Enable on
sl_SI: Omogoči na

en: Enable social sharing abilities for products available on the site, letting even more users discover your great shop selection.
sl_SI: Omogočite možnosti deljenja izdelkov na družbenih omrežjih, da dosežejo širši krog uporabnikov.

en: Enable the OpenGraph rich meta data features for your website.
sl_SI: Omogoči OpenGraph bogate meta podatke za tvojo spletno stran.

en: Enable this option if you want to load the popup content using AJAX.
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite naložiti vsebino pojavnega okna z AJAX-om.

en: Enable this option if you want to lock the page scroll while the popup is triggered.
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite zakleniti pomikanje strani, ko se sproži pojavno okno.

en: Enable/Disable
sl_SI: Omogoči/Onemogoči

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

en: Enables support for Custom Fields inside archive cards and single page post title, adds a reading progress bar for your posts and lets you set featured images and colors for your categories archives.
sl_SI: Omogoča podporo za polja po meri znotraj arhivskih kartic in naslovov posameznih objav, dodaja vrstico napredka pri branju objav ter omogoča nastavitev predstavljenih slik in barv za arhive kategorij.

en: Enabling & disabling the code editor will erase everything from your post editor and this action is irreversible.
sl_SI: Omogočanje in onemogočanje urejevalnika kode bo izbrisalo vse iz urejevalnika objav, ta dejanje je nepopravljivo.

en: End
sl_SI: Konec

en: Enhance your WooCommerce reviews with rich content, images and a thumbs up system that help your shoppers find the perfect product.
sl_SI: Izboljšajte ocene WooCommerce z bogato vsebino, slikami in sistemom všečkov, ki uporabnikom pomaga pri odločitvi za nakup.

en: Enter a date or time
sl_SI: Vnesite datum ali čas

en: Enter a name in the input below and hit the Create Sidebar button.
sl_SI: Vnesi ime v polje spodaj in klikni gumb "Ustvari stransko vrstico".

en: Enter a valid Vimeo media URL.
sl_SI: Vnesite veljaven Vimeo URL videa.

en: Enter a valid YouTube media URL.
sl_SI: Vnesite veljaven YouTube URL videa.

en: Enter your email
sl_SI: Vnesite svoj e-poštni naslov

en: Enter your email address below and subscribe to our newsletter
sl_SI: Vnesite svoj e-poštni naslov spodaj in se naročite na naše e-novice

en: Enter your email address below to subscribe to our newsletter
sl_SI: Vnesi svoj e-poštni naslov in se naroči na našo e-novico

en: Entire Website
sl_SI: Celotna spletna stran

en: Entrance Value
sl_SI: Vrednost vstopa

en: Episode
sl_SI: Epizoda

en: Erase content
sl_SI: Izbriši vsebino

en: Every day
sl_SI: Vsak dan

en: Example: January 24, 2022
sl_SI: Primer: 24. januar 2022

en: Excerpt
sl_SI: Izsek

en: Exclude
sl_SI: Izključi

en: Exclude %s
sl_SI: Izključi %s

en: Exclude Speciffic Items
sl_SI: Izključi določene elemente

en: Exit code editor
sl_SI: Zapusti urejevalnik kode

en: Expand
sl_SI: Razširi

en: Expand on click
sl_SI: Razširi ob kliku

en: Expandable
sl_SI: Razširljivo

en: Expandable Container
sl_SI: Razširljiva posoda

en: Expanded by Default
sl_SI: Privzeto razširjeno

en: Export
sl_SI: Izvozi

en: Export Customizations
sl_SI: Izvoz prilagoditev

en: Export Options
sl_SI: Možnosti izvoza

en: Export Settings
sl_SI: Nastavitve izvoza

en: Export Site
sl_SI: Izvozi stran

en: Export Subscribers
sl_SI: Izvozi naročnike

en: Export site
sl_SI: Izvozi spletno mesto

en: Extensions
sl_SI: Razširitve

en: Facebook Page URL
sl_SI: URL Facebook strani

en: Fade
sl_SI: Zbledi

en: Fade in fade out
sl_SI: Postopno prikazovanje in izginjanje

en: Failed to retrieve starter sites list.<br> Error code - %s
sl_SI: Ni bilo mogoče pridobiti seznama začetnih strani.<br> Koda napake - %s

en: Fallback
sl_SI: Nadomestno besedilo

en: Fax
sl_SI: Faks

en: Fax:
sl_SI: Faks:

en: Featured Badge
sl_SI: Izpostavljena značka

en: Featured Icon/Logo
sl_SI: Predstavljena ikona/logotip

en: Featured Image
sl_SI: Predstavljena slika

en: Fetch Fonts
sl_SI: Pridobi pisave

en: Fetch and display content from various sources.
sl_SI: Pridobi in prikaži vsebino iz različnih virov.

en: Fetching...
sl_SI: Pridobivanje...

en: Field
sl_SI: Polje

en: Fields Gap
sl_SI: Razmik polj

en: File
sl_SI: Datoteka

en: Filling in progress (%d)
sl_SI: Polnjenje v teku (%d)

en: Filter By
sl_SI: Filtriraj po

en: Filter Settings
sl_SI: Nastavitve filtra

en: Filter Source
sl_SI: Navpična razdalja vsebinskega območja

en: Filter Visibility
sl_SI: Vidnost filtra

en: Filter Widgets
sl_SI: Gradniki filtra

en: Filter by Price
sl_SI: Filtriraj po ceni

en: Filter by Price Controls
sl_SI: Kontrole filtriranja po ceni

en: Filtering Behavior
sl_SI: Obnašanje filtriranja

en: Filters
sl_SI: Filtri

en: Filters Canvas
sl_SI: Platno filtrov

en: Final touches
sl_SI: Zadnji koraki

en: Find by %s
sl_SI: Najdi po %s

en: First Name
sl_SI: Ime

en: First name
sl_SI: Profil

en: Flag
sl_SI: Zastava

en: Floating Cart
sl_SI: Lebdeča košarica

en: Floating Cart Visibility
sl_SI: Vidnost lebdeče košarice

en: Focus
sl_SI: Osredotočena

en: Font
sl_SI: Pisava

en: Font Color
sl_SI: Barva pisave

en: Font Name
sl_SI: Ime pisave

en: FontAwesome Brands
sl_SI: FontAwesome blagovne znamke

en: FontAwesome Regular
sl_SI: FontAwesome običajna različica

en: FontAwesome Solid
sl_SI: FontAwesome polna različica

en: Footer
sl_SI: Noga

en: Footer Menu 1
sl_SI: Noga meni 1

en: Footer Menu 2
sl_SI: Noga meni 2

en: Footer Template
sl_SI: Predloga noge

en: Footer after
sl_SI: Po nogi

en: Footer before
sl_SI: Pred nogo

en: Footer name
sl_SI: Ime noge

en: Footer scripts
sl_SI: Skripti v glavi

en: For performance and customization reasons, only SVG files are allowed.
sl_SI: Zaradi zmogljivosti in možnosti prilagajanja so dovoljene samo SVG datoteke.

en: Forever
sl_SI: Za vedno

en: Forgot Password?
sl_SI: Pozabljeno geslo?

en: Form Max Width
sl_SI: Največja širina obrazca

en: Form Style
sl_SI: Slog obrazca

en: Form Type
sl_SI: Vrsta obrazca

en: Forms Cookies Content
sl_SI: Obrazci, piškotki in vsebina

en: Free
sl_SI: Brezplačno

en: Free Extensions
sl_SI: Brezplačne razširitve

en: Free Shipping Bar
sl_SI: Vrstica za brezplačno dostavo

en: Free shipping
sl_SI: Brezplačna dostava

en: Fri
sl_SI: Pet

en: Friday
sl_SI: Petek

en: Front Page
sl_SI: Domača stran

en: Full Page
sl_SI: Samo kartica

en: Full Width
sl_SI: Celotna širina

en: Gallery
sl_SI: Galerija

en: Game
sl_SI: Igra

en: General
sl_SI: Splošno

en: Generate Variation URL
sl_SI: Ustvari URL različice

en: Generate a shareable single product page URL with pre-selected variation attributes.
sl_SI: Ustvari deljiv URL strani izdelka s predizbranimi atributi različic.

en: Get New Password
sl_SI: Pridobi novo geslo

en: Get notified when {product_title} is back in stock
sl_SI: Prejmite obvestilo, ko je {product_title} ponovno na zalogi

en: Global Footer
sl_SI: Glavna noga

en: Global Header
sl_SI: Globalna glava

en: Go to product page
sl_SI: Pojdi na stran izdelka

en: Goal Amount
sl_SI: Ciljni znesek

en: Goal Items
sl_SI: Ciljni izdelki

en: Good news! The product you have been waiting for is now back in stock!
sl_SI: Dobra novica! Izdelek, na katerega čakate, je zdaj spet na zalogi!

en: Got a question or need help with the theme? You can always submit a support ticket or ask for help in our friendly Facebook community.
sl_SI: Imate vprašanje ali potrebujete pomoč pri temi? Vedno lahko oddate zahtevek za podporo ali poiščete pomoč v naši prijazni Facebook skupnosti.

en: Great news! The %s from your waitlist is now back in stock!
sl_SI: Odlična novica! %s iz vašega seznama čakanja je zdaj spet na zalogi!

en: Great! You have been added to the waitlist for this product. Please check your inbox and confirm the subscription to this waitlist.
sl_SI: Super! Dodani ste bili na seznam čakanja za ta izdelek. Preverite svoj nabiralnik in potrdite naročnino na ta seznam čakanja.

en: Great! You have been added to the waitlist for this product. You will receive an email as soon as the item is back in stock.
sl_SI: Super! Dodani ste bili na seznam čakanja za ta izdelek. Takoj ko bo izdelek spet na zalogi, boste prejeli e-poštno sporočilo.

en: Grid view
sl_SI: Pogled mreže

en: Guest
sl_SI: Gost

en: Gutenberg Options Panel Icon URL
sl_SI: URL ikone v nastavitvenem meniju Gutenberg

en: HOT
sl_SI: VROČE

en: Head
sl_SI: Glava

en: Header
sl_SI: Glava

en: Header Menu 3
sl_SI: Glava meni 3

en: Header Template
sl_SI: Predloga glave

en: Header Widget Area
sl_SI: Območje gradnika glave

en: Header after
sl_SI: Po glavi

en: Header before
sl_SI: Pred glavo

en: Header name
sl_SI: Ime glave

en: Header offcanvas
sl_SI: Glava offcanvas

en: Heading
sl_SI: Naslov

en: Heading 1
sl_SI: Naslov 1

en: Heading 2
sl_SI: Naslov 2

en: Heading 3
sl_SI: Naslov 3

en: Heading 4
sl_SI: Naslov 4

en: Heading 5
sl_SI: Naslov 5

en: Heading 6
sl_SI: Naslov 6

en: Heading Color
sl_SI: Barva naslova

en: Heading Font
sl_SI: Ustvarite nov vsebinski blok/kodo

en: Heads up!
sl_SI: Pozor!

en: Height
sl_SI: Višina

en: Here you can see all your custom fonts that can be used in all typography options across the theme.
sl_SI: Tukaj lahko vidiš vse prilagojene pisave, ki jih lahko uporabljaš v vseh tipografskih možnostih teme.

en: Hi, %s!
sl_SI: Živjo, %s!

en: Hidden
sl_SI: Skrito

en: Hide
sl_SI: Skrij

en: Hide Account Menu Item
sl_SI: Skrij meni računa

en: Hide Changelog Tab
sl_SI: Skrij zavihek sprememb

en: Hide Current Language
sl_SI: Skrij trenutni jezik

en: Hide Documentation Links
sl_SI: Skrij povezave do dokumentacije

en: Hide Missing Language
sl_SI: Skrij manjkajoče jezike

en: Hide Starter Sites Tab
sl_SI: Skrij zavihek začetnih strani

en: Hide Support Section
sl_SI: Skrij podporni odsek

en: Hide Theme Hooks
sl_SI: Prikaži kljuke

en: Hide Useful Plugins Tab
sl_SI: Skrij zavihek uporabnih vtičnikov

en: Hide Video Links
sl_SI: Skrij video povezave

en: Hide White Label Extension
sl_SI: Skrij White Label razširitev

en: Hide WooCommerce Hooks
sl_SI: Prikaži tematske kljuke

en: High Rating First
sl_SI: Najvišje ocene najprej

en: Highlight your most popular posts or products based on the number of comments or reviews they have gotten in the specified period of time.
sl_SI: Izpostavi svoje najbolj priljubljene objave ali izdelke na podlagi števila komentarjev ali ocen, ki so jih prejeli v določenem obdobju.

en: Home
sl_SI: Domov

en: Home Page Text
sl_SI: Besedilo domače strani

en: Hook Name
sl_SI: Ime kljuke

en: Hooks Locations
sl_SI: Lokacije kljukic

en: Horizontal
sl_SI: Smer elementov

en: Horizontal Alignment
sl_SI: Vodoravna poravnava

en: Hours
sl_SI: Ure

en: Hover
sl_SI: Ob premiku miške

en: Hover/Active
sl_SI: Hover/Aktiven

en: How many days the products will be marked as "New" after creation.
sl_SI: Koliko dni bodo izdelki označeni kot "Novi" po ustvarjanju.

en: Hurry up! This sale ends in
sl_SI: ⏳ Pohitite! Ta razprodaja se konča čez

en: I accept the %sPrivacy Policy%s
sl_SI: Sprejemam %sPravilnik o zasebnosti%s

en: I accept the %sPrivacy Policy%s*
sl_SI: Sprejemam %sPravilnik o zasebnosti%s*

en: Icon
sl_SI: Ikona

en: Icon Badge
sl_SI: Značka ikone

en: Icon Color
sl_SI: Barva ikone

en: Icon Position
sl_SI: Položaj ikon

en: Icon Size
sl_SI: Velikost ikone

en: Icon Source
sl_SI: Vir ikone

en: Icon/Logo
sl_SI: Ikona/Logotip

en: Icons Background Color
sl_SI: Navpično

en: Icons Background Colors
sl_SI: Barve ozadja ikon

en: Icons Border Color
sl_SI: Barva ozadja ikon

en: Icons Border Colors
sl_SI: Barve obrob ikon

en: Icons Color
sl_SI: Barva ikon

en: Icons Shape Type
sl_SI: Oblika ikon

en: Icons Size
sl_SI: Velikost ikon

en: Icons Spacing
sl_SI: Razmik ikon

en: If you don't want to receive any further notifications, please %s
sl_SI: Če ne želite več prejemati obvestil, prosimo, %s

en: If you don't want to receive any further notifications, please unsubscribe by clicking on this link - %s
sl_SI: Če ne želite več prejemati obvestil, se odjavite s klikom na to povezavo - %s

en: If you have complex data inside your mega menu you can enable this option in order to load the dropdown content with AJAX and improve the website loading time.
sl_SI: Če imate zapletene podatke v mega meniju, omogočite to možnost za nalaganje vsebine spustnega menija z AJAX-om in izboljšajte hitrost nalaganja spletnega mesta.

en: Image
sl_SI: Slika

en: Image Affiliate Link
sl_SI: Povezava do partnerskega izdelka

en: Image Aspect Ratio
sl_SI: Razmerje slike

en: Image Border Radius
sl_SI: Zaobljenost obrobe slike

en: Image Hover Effect
sl_SI: Učinek lebdenja slike

en: Image Lightbox
sl_SI: Odpiranje slike v svetlobni škatli

en: Image Max width
sl_SI: Največja širina slike

en: Image Ratio
sl_SI: Razmerje slike

en: Image Settings
sl_SI: Nastavitve slike

en: Image Shape
sl_SI: Oblika slike

en: Image Size
sl_SI: Velikost slike

en: Image Source
sl_SI: Vir slike

en: Image Swatches
sl_SI: Slikovne oznake

en: Image Upload
sl_SI: Nalaganje slik

en: Image Width
sl_SI: Širina slike

en: Image size
sl_SI: Velikost slike

en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Import Content
sl_SI: Uvozi vsebino

en: Import Customizations
sl_SI: Uvoz prilagoditev

en: Import Options
sl_SI: Možnosti uvoza

en: Import content
sl_SI: Uvozi vsebino

en: Import options
sl_SI: Možnosti uvoza

en: Import widgets
sl_SI: Uvozi gradnike

en: In Stock
sl_SI: Na zalogi

en: In order to create a new sidebar/widget area simply enter a name in the input below and click the Create Sidebar button.
sl_SI: Če želite ustvariti novo stransko vrstico/območje gradnika, preprosto vnesite ime v spodnje polje in kliknite gumb Ustvari stransko vrstico.

en: In order to take full advantage of all features it has to offer - please install and activate the Blocksy theme also.
sl_SI: Če želite v celoti izkoristiti vse funkcije, ki jih ponuja - namestite in aktivirajte temo Blocksy.

en: In order to take full advantage of all features the core has to offer - please install and activate the latest version of Blocksy theme.
sl_SI: Če želite v celoti izkoristiti vse funkcije, ki jih ponuja jedro, namestite in aktivirajte najnovejšo različico teme Blocksy.

en: Inactive
sl_SI: Neaktivno

en: Inactivity Time
sl_SI: Čas neaktivnosti

en: Include
sl_SI: Vključi

en: Include %s
sl_SI: Vključi %s

en: Include or exclude the discount code when calculating the shipping progress.
sl_SI: Vključi ali izključi kodo za popust pri izračunu napredka dostave.

en: Indicator Height
sl_SI: Višina indikatorja

en: Inherit
sl_SI: Podedovano

en: Inherit From Customizer
sl_SI: Podedovano iz prilagajalnika

en: Inherit card wrapper settings from Customizer (background color, spacing, shadow).
sl_SI: Podedujte nastavitve ovoja kartice iz prilagodilnika (barva ozadja, razmik, senca).

en: Inherit the Customizer layout, start with a pattern or create a custom layout
sl_SI: Podeduj postavitev iz prilagajalnika, začni z vzorcem ali ustvari prilagojeno postavitev

en: Initial
sl_SI: Začetna

en: Initial Color
sl_SI: Začetna barva

en: Inject custom code snippets throughout your website. The extension works globally or on a per post/page basis.
sl_SI: Vbrizgaj prilagojene kode po celotni spletni strani. Razširitev deluje globalno ali na ravni posamezne objave/strani.

en: Inline
sl_SI: Vrstica

en: Input Background Color
sl_SI: Barva ozadja vnosa

en: Input Border Color
sl_SI: Barva obrobe vnosa

en: Input Border Radius
sl_SI: Polmer obrobe vnosa

en: Input Font Color
sl_SI: Barva pisave vnosa

en: Input Height
sl_SI: Višina vnosa

en: Input Icon Color
sl_SI: Barva ikone vnosa

en: Input Maximum Width
sl_SI: Največja širina vnosa

en: Insert a specific Content Block anywhere on the site.
sl_SI: Vstavi določen vsebinski blok kamor koli na spletnem mestu.

en: Inside
sl_SI: Znotraj

en: Install
sl_SI: Namesti

en: Install & Activate Plugins
sl_SI: Namesti & aktiviraj vtičnike

en: Install Child Theme
sl_SI: Namesti otroško temo

en: Install and activate the Blocksy theme
sl_SI: Namesti in aktiviraj temo Blocksy

en: Installing
sl_SI: Namestitev

en: Installing %s
sl_SI: Nameščanje %s

en: Instant Reload
sl_SI: Takojšnje osveževanje

en: Integrates custom fields solutions in the meta layers of a post and presents additional information.
sl_SI: Integracija rešitev za prilagojena polja v metapodatke objave in prikaz dodatnih informacij.

en: Invalid API Key...
sl_SI: Neveljaven API ključ...

en: Invalid email
sl_SI: Neveljaven e-poštni naslov

en: Invalid request
sl_SI: Neveljavna zahteva

en: Is registered
sl_SI: Je registriran

en: Italic
sl_SI: Poševna

en: Item Background Color
sl_SI: Barva ozadja elementa

en: Item Label
sl_SI: Oznaka elementa

en: Item Label Settings
sl_SI: Nastavitve oznak elementa

en: Item Margin
sl_SI: Rob elementa

en: Item Settings
sl_SI: Nastavitve elementov

en: Item Visibility
sl_SI: Vidnost elementa

en: Items
sl_SI: Izdelki

en: Items Counter
sl_SI: Števec elementov

en: Items Direction
sl_SI: Vir filtra

en: Items Divider
sl_SI: Ločilo elementov

en: Items Divider Height
sl_SI: Višina ločila elementov

en: Items Horizontal Spacing
sl_SI: Vodoravni razmik elementov

en: Items Hover Effect
sl_SI: Učinek lebdenja elementov

en: Items Spacing
sl_SI: Razmik elementov

en: Items Vertical Spacing
sl_SI: Navpični razmik elementov

en: Join Facebook Community
sl_SI: Pridružite se Facebook skupnosti

en: Join Waitlist
sl_SI: Pridružite se seznamu čakanja

en: Label
sl_SI: Oznaka

en: Label Color
sl_SI: Barva oznake

en: Label Duration
sl_SI: Trajanje oznake

en: Label Font
sl_SI: Pisava oznake

en: Label Font Color
sl_SI: Barva pisave oznake

en: Label Link
sl_SI: Povezava oznake

en: Label Position
sl_SI: Položaj oznake

en: Label Style
sl_SI: Slog oznake

en: Label Text
sl_SI: Besedilo oznake

en: Label Type
sl_SI: Vrsta oznake

en: Label Visibility
sl_SI: Vidnost oznake

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Languages
sl_SI: Jeziki

en: Large
sl_SI: Veliko

en: Large Size
sl_SI: Velika velikost

en: Last 24 Hours
sl_SI: Zadnjih 24 ur

en: Last 7 Days
sl_SI: Zadnjih 7 dni

en: Last Month
sl_SI: Zadnji mesec

en: Last Name
sl_SI: Priimek

en: Learn more about child themes
sl_SI: Več o otroških temah

en: Leave empty if decorative.
sl_SI: Pustite prazno, če je dekorativna.

en: Left
sl_SI: Levo

en: Left Side
sl_SI: Leva stran

en: Left Sidebar
sl_SI: Leva stranska vrstica

en: Left/Right sidebar
sl_SI: Leva/desna stranska vrstica

en: Length
sl_SI: Dolžina

en: Let your guests easily filter the posts by their category or tags taxonomy terms, instantly drilling down the listings.
sl_SI: Omogočite uporabnikom hitro filtriranje objav po kategorijah ali oznakah.

en: Light
sl_SI: Svetlo

en: Light Mode
sl_SI: Svetli način

en: Light Mode Label
sl_SI: Oznaka svetlega načina

en: Limit
sl_SI: Omejitev

en: Link
sl_SI: Povezava

en: Link (optional)
sl_SI: Povezava (neobvezno)

en: Link Active
sl_SI: Povezava aktivna

en: Link Color
sl_SI: Barva povezave

en: Link Hover
sl_SI: Prehod povezave

en: Link Hover/Active
sl_SI: Barva povezave pri prehodu/aktivna

en: Link Icons
sl_SI: Ikone povezav

en: Link Initial
sl_SI: Začetna barva povezave

en: Link Rel
sl_SI: Povezava Rel

en: Link To
sl_SI: Povezava na

en: Link to archive page
sl_SI: Povezava na arhivsko stran

en: Link to author page
sl_SI: Povezava na stran avtorja

en: Link to post
sl_SI: Povezava na objavo

en: Link to term page
sl_SI: Povezava na stran izraza

en: Link your Google Analytics 4 tracking ID. More info and instructions can be found %shere%s.
sl_SI: Poveži svojo Google Analytics 4 sledilno kodo. Več informacij in navodila najdeš %shere%s.

en: List
sl_SI: Seznam

en: List ID
sl_SI: ID seznama

en: List Source
sl_SI: Vir seznama

en: List view
sl_SI: Pogled seznama

en: Live Results
sl_SI: Rezultati v živo

en: Live Results Images
sl_SI: Slike rezultatov v živo

en: Live Results Product Price
sl_SI: Cena izdelka v rezultatih v živo

en: Live Results Product Status
sl_SI: Status izdelka v rezultatih v živo

en: Load Content With AJAX
sl_SI: Nalaganje vsebine z AJAX-om

en: Loading Extensions Status...
sl_SI: Nalaganje statusa razširitev...

en: Loading Starter Sites...
sl_SI: Nalaganje začetnih strani...

en: Loading...
sl_SI: Nalaganje...

en: Local Business
sl_SI: Lokalno podjetje

en: Local Google Fonts
sl_SI: Lokalne Google pisave

en: Local Google Fonts Settings
sl_SI: Nastavitve lokalnih Google pisav

en: Location & Priority
sl_SI: Lokacija & Prednost

en: Location/Trigger
sl_SI: Lokacija/sprožilec

en: Log In
sl_SI: Prijava

en: Log Out
sl_SI: Odjava

en: Logged In
sl_SI: Vidnost uporabnika

en: Logged In Options
sl_SI: Možnosti za prijavljene uporabnike

en: Logged In Users Only
sl_SI: Samo prijavljeni uporabniki

en: Logged Out
sl_SI: Prijavljen

en: Logged Out Options
sl_SI: Možnosti za odjavljene uporabnike

en: Logged Users
sl_SI: Prijavljeni uporabniki

en: Login
sl_SI: Prijava

en: Login form end
sl_SI: Konec prijavnega obrazca

en: Login form modal end
sl_SI: Konec modalnega prijavnega obrazca

en: Login form modal start
sl_SI: Začetek modalnega prijavnega obrazca

en: Login form start
sl_SI: Začetek prijavnega obrazca

en: Logo Gap
sl_SI: Razmik logotipa

en: Logo Size
sl_SI: Velikost logotipa

en: Logos Gap
sl_SI: Razmik logotipov

en: Logout
sl_SI: Odjava

en: Long
sl_SI: Dolga

en: Loop
sl_SI: Zanka

en: Loop Video
sl_SI: Zanka videa

en: Loop card
sl_SI: Kartica zanke

en: Lost password form modal end
sl_SI: Konec modalnega obrazca za pozabljeno geslo

en: Lost password form modal start
sl_SI: Začetek modalnega obrazca za pozabljeno geslo

en: Low Rating First
sl_SI: Najnižje ocene najprej

en: Mail Label
sl_SI: Oznaka e-pošte

en: Main & Bottom Row
sl_SI: Glavna & spodnja vrstica

en: Main Color
sl_SI: Glavna barva

en: Maintenance
sl_SI: Vzdrževanje

en: Maintenance Block Display Conditions
sl_SI: Pogoji prikaza vzdrževalnega bloka

en: Maintenance Template
sl_SI: Predloga za vzdrževanje

en: Make Name Field Required
sl_SI: Naredi polje z imenom obvezno

en: Make the shopping experience better for your visitors! Add features such as Product Quick View, Wishlist functionality and a Floating Add to Cart button. Customize the single product gallery/slider and the layout.
sl_SI: Izboljšajte nakupovalno izkušnjo za svoje obiskovalce! Dodajte funkcije, kot so hitri ogled izdelkov, seznam želja in lebdeči gumb "Dodaj v košarico". Prilagodite galerijo/slajder posameznega izdelka in postavitev.

en: Manage
sl_SI: Upravljanje

en: Manage your menus in the %sMenus screen%s.
sl_SI: Upravljaj menije v %sMeni zaslon%s.

en: Margin
sl_SI: Rob

en: Mastodon
sl_SI: X (Twitter)

en: Max Height
sl_SI: Največja višina

en: Max Width
sl_SI: Največja širina

en: Maximum Width
sl_SI: Največja širina

en: Media Object
sl_SI: Medijska vsebina

en: Medium Size
sl_SI: Srednja velikost

en: Mega Menu Settings
sl_SI: Nastavitve Mega Menija

en: Menu
sl_SI: Meni

en: Menu 3
sl_SI: Meni 3

en: Menu Item Settings
sl_SI: Nastavitve menijskih elementov

en: Menu Order
sl_SI: Vrstni red menija

en: Message
sl_SI: Sporočilo

en: Message Color
sl_SI: Barva sporočila

en: Message Font
sl_SI: Pisava sporočila

en: Mini Cart Contents
sl_SI: Vsebina mini košarice

en: Mixed
sl_SI: Mešano

en: Mixed Swatches
sl_SI: Mešane barvne oznake

en: Mobile
sl_SI: Mobilni telefon

en: Mobile Columns
sl_SI: Stolpci na mobilni napravi

en: Mobile Menu 1
sl_SI: Mobilni meni 1

en: Mobile Menu 2
sl_SI: Mobilni meni 2

en: Mobile bottom
sl_SI: Mobilno spodaj

en: Mobile top
sl_SI: Mobilno zgoraj

en: Mobile:
sl_SI: Mobilni:

en: Modal
sl_SI: Modalno okno

en: Modal Backdrop
sl_SI: Ozadje modalnega okna v ospredju

en: Modal Background
sl_SI: Ozadje modalnega okna

en: Modal Border Radius
sl_SI: Polmer obrobe modala

en: Modal Options
sl_SI: Možnosti modalnega okna

en: Modal Shadow
sl_SI: Senca modalnega okna

en: Modal Trigger
sl_SI: Sprožilec modala

en: Modal Width
sl_SI: Širina modala

en: Modified Date
sl_SI: Spremenjen datum

en: Modify
sl_SI: Uredi

en: Module Title
sl_SI: Naslov modula

en: Module Title Color
sl_SI: Barva naslova modula

en: Module Title Font
sl_SI: Pisava naslova modula

en: Module Title Icon Source
sl_SI: Vir ikone naslova modula

en: Module Title Tag
sl_SI: Oznaka naslova modula

en: Mon
sl_SI: Pon

en: Monday
sl_SI: Ponedeljek

en: More info about review entity and how to choose the right one can be found %shere%s.
sl_SI: Več informacij o entiteti ocene in kako izbrati pravo, lahko najdeš %shere%s.

en: More information on how to create a list in MailPoet can be found %shere%s.
sl_SI: Več informacij o tem, kako ustvariti seznam v MailPoet, najdete %shere%s.

en: More information on how to generate an API key for ActiveCampaign can be found %shere%s.
sl_SI: Več informacij o tem, kako ustvariti API ključ za ActiveCampaign, lahko najdete %shere%s.

en: More information on how to generate an API key for Brevo can be found %shere%s.
sl_SI: Več informacij o tem, kako ustvariti API ključ za Brevo, lahko najdete %shere%s.

en: More information on how to generate an API key for Campaign Monitor can be found %shere%s.
sl_SI: Več informacij o tem, kako ustvariti API ključ za Campaign Monitor, najdete %shere%s.

en: More information on how to generate an API key for ConvertKit can be found %shere%s.
sl_SI: Več informacij o tem, kako ustvariti API ključ za ConvertKit, najdeš %shere%s.

en: More information on how to generate an API key for Mailchimp can be found %shere%s.
sl_SI: Več informacij o tem, kako ustvariti API ključ za Mailchimp, najdeš %shere%s.

en: More information on how to generate an API key for Mailerlite can be found %shere%s. Please note that it is required at least one group to be created in your account for the integration to work. More info on how to create a group %shere%s.
sl_SI: Več informacij o ustvarjanju API ključa za Mailerlite najdete %shere%s. Upoštevajte, da morate imeti ustvarjeno vsaj eno skupino v svojem računu, da bo integracija delovala. Več informacij o ustvarjanju skupine %shere%s.

en: Most Relevant
sl_SI: Najbolj relevantne

en: Most commented
sl_SI: Najbolj komentirano

en: Movie
sl_SI: Film

en: Multiple Selections
sl_SI: Večkratni izbor

en: Multiple comments
sl_SI: Več komentarjev

en: Music Playlist
sl_SI: Glasbeni seznam predvajanja

en: Music Recording
sl_SI: Glasbeni posnetek

en: My Account
sl_SI: Moj račun

en: NEW
sl_SI: NOVO

en: Name
sl_SI: Ime

en: Name Field
sl_SI: Polje za ime

en: Name Label
sl_SI: Oznaka imena

en: Narrow Width
sl_SI: Ozka širina

en: Need help or advice?
sl_SI: Potrebujete pomoč ali nasvet?

en: Never
sl_SI: Nikoli

en: Never relaunch
sl_SI: Nikoli ne prikaži ponovno

en: New
sl_SI: Novo

en: New Badge
sl_SI: Nova značka

en: New Brand Name
sl_SI: Novo ime blagovne znamke

en: New Category Name
sl_SI: Ime nove kategorije

en: New Content Block
sl_SI: Nov vsebinski blok

en: New Product Tab
sl_SI: Nov zavihek izdelka

en: New Size Guide
sl_SI: Nova tabela velikosti

en: New Thank You Page
sl_SI: Nova stran zahvale

en: Newest First
sl_SI: Najnovejše najprej

en: Newsletter
sl_SI: Novice

en: Newsletter Controls
sl_SI: Nadzor novic

en: Newsletter Updates
sl_SI: Posodobitve novic

en: Next
sl_SI: Naprej

en: Nickname
sl_SI: Vzdevek

en: No
sl_SI: Ne

en: No comments
sl_SI: Ni komentarjev

en: No demo data found.
sl_SI: Ni najdenih predstavitvenih podatkov.

en: No demo name provided.
sl_SI: Ime predstavitvenega mesta ni navedeno.

en: No demo to install
sl_SI: Ni predstavitvenega mesta za namestitev

en: No pages to assign.
sl_SI: Ni strani za dodelitev.

en: No plugins to install.
sl_SI: Ni vtičnikov za namestitev.

en: No post to duplicate
sl_SI: Ni objav za podvajanje

en: No waitlist found
sl_SI: Seznam čakanja ni bil najden

en: No widgets to install.
sl_SI: Ni pripomočkov za namestitev.

en: No worries! Please enter your e-mail address and we will promptly notify you as soon as the item is back in stock.
sl_SI: Brez skrbi! Vnesite svoj e-poštni naslov in takoj vas bomo obvestili, ko bo izdelek spet na zalogi.

en: None
sl_SI: Nobeno

en: Normal
sl_SI: Običajno

en: Normal Width
sl_SI: Običajna širina

en: Not Found
sl_SI: Ni najdeno

en: Not found in Trash
sl_SI: Ni najdeno v košu

en: Nothing Found
sl_SI: Ni najdenega

en: Nothing Found Template
sl_SI: Predloga Ni najdeno

en: Nothing found
sl_SI: Nič ni bilo najdeno

en: Nothing found in Trash
sl_SI: Ni najdeno v košu

en: Now you can view your website or start customizing it
sl_SI: Zdaj si lahko ogledate svojo spletno stran ali začnete s prilagajanjem

en: Number of columns
sl_SI: Število stolpcev

en: Number of items per page
sl_SI: Število elementov na stran

en: Number of posts
sl_SI: Število objav

en: Number of products
sl_SI: Število izdelkov

en: OS Aware
sl_SI: Prilagodi operacijskemu sistemu

en: Offcanvas Cart - Empty State
sl_SI: Offcanvas košarica - Prazno stanje

en: Offcanvas Filters - Bottom
sl_SI: Zgornji del filtrov v stranskem meniju

en: Offcanvas Filters - Top
sl_SI: Po sorodnih objavah

en: Official
sl_SI: Uradno

en: Offset
sl_SI: Odmik

en: Oldest First
sl_SI: Najstarejše najprej

en: On Sale
sl_SI: V akciji

en: On button click
sl_SI: Ob kliku na gumb

en: On click to element
sl_SI: Ob kliku na element

en: On element click
sl_SI: Ob kliku na element

en: On form submit
sl_SI: Ob oddaji obrazca

en: On page exit intent
sl_SI: Ob nameri zapustitve strani

en: On page load
sl_SI: Ob nalaganju strani

en: On scroll
sl_SI: Ob drsenju

en: On scroll to element
sl_SI: Ob drsenju do elementa

en: Once you insert your %sProject ID%s and click the "Fetch Fonts" button, your fonts will become available in all theme’s typography options.
sl_SI: Ko vnesete svoj %sID projekta%s in kliknete gumb "Pridobi pisave", bodo vaše pisave na voljo v vseh tipografskih možnostih teme.

en: One Color
sl_SI: Ena barva

en: One comment
sl_SI: En komentar

en: One day
sl_SI: En dan

en: One hour
sl_SI: Ena ura

en: One month
sl_SI: En mesec

en: One week
sl_SI: En teden

en: One year
sl_SI: Eno leto

en: Only
sl_SI: Samo

en: Only Bottom
sl_SI: Samo spodaj

en: Only Bottom Row
sl_SI: Samo spodnja vrstica

en: Only Card
sl_SI: Način zamenjave

en: Only Main Row
sl_SI: Samo glavna vrstica

en: Only Top
sl_SI: Samo zgoraj

en: Only Top Row
sl_SI: Samo zgornja vrstica

en: Only weekdays
sl_SI: Samo delavniki

en: Only weekends
sl_SI: Samo vikendi

en: Open Button Link In New Tab
sl_SI: Odpri gumb za nakup v novem zavihku

en: Open In New Tab
sl_SI: Odpri v novem zavihku

en: Open Link In New Tab
sl_SI: Odpri povezavo v novem zavihku

en: Open in new tab
sl_SI: Odpri v novem zavihku

en: Open link in new tab
sl_SI: Odpri povezavo v novem zavihku

en: Open links in new tab
sl_SI: Odpri povezave v novem zavihku

en: OpenGraph Meta Data
sl_SI: OpenGraph meta podatki

en: Opened
sl_SI: Odprto

en: Opening hours
sl_SI: Odpiralni čas

en: Order
sl_SI: Vrstni red

en: Order Details
sl_SI: Podrobnosti naročila

en: Order Overview
sl_SI: Pregled naročila

en: Order by
sl_SI: Razvrsti po

en: Order number
sl_SI: Številka naročila

en: Organization
sl_SI: Organizacija

en: Original
sl_SI: Izvirno

en: Other
sl_SI: Drugo

en: Out of Stock
sl_SI: Ni na zalogi

en: Outline
sl_SI: Obroba

en: Output
sl_SI: Izhod

en: Outside
sl_SI: Zunaj

en: Overall Score
sl_SI: Skupna ocena

en: Overll Score Background
sl_SI: Ozadje skupne ocene

en: Overll Score Text
sl_SI: Besedilo skupne ocene

en: Padding
sl_SI: Odmik

en: Page
sl_SI: Stran

en: Page ID
sl_SI: ID strani

en: Page Reload
sl_SI: Osveževanje strani

en: Page Structure
sl_SI: Cela stran

en: Page/post title
sl_SI: Naslov strani/objave

en: Pages
sl_SI: Strani

en: Pagination
sl_SI: Paginacija

en: Panel AJAX Reveal
sl_SI: Plošča AJAX razkritje

en: Panel Backdrop
sl_SI: Ozadje plošče

en: Panel Background
sl_SI: Ozadje panela

en: Panel Columns
sl_SI: Stolpci plošče

en: Panel Default State
sl_SI: Privzeto stanje plošče

en: Panel Height
sl_SI: Višina plošče

en: Panel Reveal
sl_SI: Razkritje panela

en: Panel Shadow
sl_SI: Senca panela

en: Panel Width
sl_SI: Širina panela

en: Paragraph
sl_SI: Odstavek

en: Parameters
sl_SI: Parametri

en: Parameters options
sl_SI: Možnosti parametrov

en: Parent Brand
sl_SI: Nadrejena blagovna znamka

en: Parent Brand:
sl_SI: Nadrejena blagovna znamka:

en: Parent Category
sl_SI: Nadrejena kategorija

en: Parent Category:
sl_SI: Nadrejena kategorija:

en: Parent Product Review
sl_SI: Nadrejena ocena izdelka

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Patterns that contain buttons and call to actions.
sl_SI: Vzorci, ki vsebujejo gumbe in pozive k dejanju.

en: Payment Gateway
sl_SI: Plačilni prehod

en: Payment Gateways
sl_SI: Plačilna sredstva

en: Payment method
sl_SI: Način plačila

en: Personal
sl_SI: Osebno

en: Phone
sl_SI: Telefon

en: Phone:
sl_SI: Telefon:

en: Pick Mailing Service
sl_SI: Izberi ponudnika e-poštnih storitev

en: Picker Footer
sl_SI: Noga izbirnika

en: Picker header
sl_SI: Glava izbirnika

en: Placeholder Text
sl_SI: Besedilo rezerviranega mesta

en: Please accept the Privacy Policy in order to comment.
sl_SI: Prosimo, sprejmite pravilnik o zasebnosti, da lahko komentirate.

en: Please be patient and don't refresh this page, the import process may take a while, this also depends on your server.
sl_SI: Prosimo, bodite potrpežljivi in ne osvežujte strani, postopek uvoza lahko traja nekaj časa, odvisno od vašega strežnika.

en: Please enter a valid Project ID to get all fonts.
sl_SI: Vnesite veljaven ID projekta za pridobitev vseh pisav.

en: Please look at the documentation for more information on why this is useful.
sl_SI: Prosimo, preberite dokumentacijo za več informacij o tem, zakaj je to uporabno.

en: Please note that some of this information (price, sku, brand) won't be displayed on the front-end. It is solely used for Google's Schema.org markup.
sl_SI: Upoštevajte, da nekatere informacije (cena, SKU, blagovna znamka) ne bodo prikazane na sprednji strani. Te so namenjene samo uporabi v Google Schema.org označevanju.

en: Please note that the white label extension will be hidden if this option is enabled. In order to bring it back you have to hit the SHIFT key and click on the dashboard logo.
sl_SI: Upoštevaj, da bo razširitev White Label skrita, če je ta možnost omogočena. Če jo želiš vrniti, pritisni tipko SHIFT in klikni na logotip na nadzorni plošči.

en: Please note, the confirmation period is 2 days.
sl_SI: Upoštevajte, da je obdobje potrditve 2 dni.

en: Please select a valid attribute.
sl_SI: Izberi veljaven atribut.

en: Please select a valid taxonomy.
sl_SI: Prosimo, izberite veljaven taksonomski izraz.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
sl_SI: Izberite nekaj možnosti izdelka, preden ga dodate v košarico.

en: Please select the type of your content block and place it in the location you want based on your display and user conditions.
sl_SI: Izberite vrsto vsebinskega bloka in ga postavite na mesto glede na vaše pogoje prikaza in uporabnike.

en: Please wait until the lookup table is generated.
sl_SI: Prosimo, počakajte, da se generira tabela iskanja.

en: Plugin Description
sl_SI: Opis vtičnika

en: Plugin Name
sl_SI: Ime vtičnika

en: Plugin Thumbnail URL
sl_SI: URL sličice vtičnika

en: Popup
sl_SI: Pojavno okno

en: Popup Animation
sl_SI: Animacija pojavnega okna

en: Popup Backdrop
sl_SI: Ozadje pojavnega okna

en: Popup Backdrop Background
sl_SI: Ozadje v ospredju pojavnega okna

en: Popup Background
sl_SI: Ozadje pojavnega okna

en: Popup Border Radius
sl_SI: Zaobljenost robov pojavnega okna

en: Popup Display Conditions
sl_SI: Pogoji prikaza pojavnega okna

en: Popup Name
sl_SI: Ime pojavnega okna

en: Popup Offset
sl_SI: Odmik pojavnega okna

en: Popup Options
sl_SI: Možnosti pojavnega okna

en: Popup Position
sl_SI: Pozicija pojavnega okna

en: Popup Shadow
sl_SI: Senca pojavnega okna

en: Popup Size
sl_SI: Velikost pojavnega okna

en: Popup Visibility
sl_SI: Vidnost pojavnega okna

en: Position
sl_SI: Položaj

en: Post Archives
sl_SI: Arhivi objav

en: Post Categories
sl_SI: Kategorije objav

en: Post Date
sl_SI: Datum objave

en: Post ID
sl_SI: ID objave

en: Post Tags
sl_SI: Oznake objav

en: Post Template
sl_SI: Predloga objave

en: Post Type
sl_SI: Vrsta objave

en: Post copy created.
sl_SI: Kopija objave ustvarjena.

en: Post creation failed, could not find original post:
sl_SI: Ustvarjanje objave ni uspelo, originalna objava ni bila najdena:

en: Post with Author ID
sl_SI: Objava z ID-jem avtorja

en: Post with Taxonomy ID
sl_SI: Objava s taksonomijo ID

en: Posts
sl_SI: Objave

en: Posts - Layout 1
sl_SI: Objave – Postavitev 1

en: Posts - Layout 2
sl_SI: Objave – Postavitev 2

en: Posts - Layout 3
sl_SI: Objave – Postavitev 3

en: Posts - Layout 4
sl_SI: Objave – Postavitev 4

en: Posts - Layout 5
sl_SI: Objave – Postavitev 5

en: Posts Filter
sl_SI: Filter objav

en: Posts ID
sl_SI: ID objav

en: Posts Title Font
sl_SI: Pisava naslova objav

en: Posts Title Font Color
sl_SI: Barva pisave naslova objav

en: Preconnect Adobe Typekit Fonts
sl_SI: Predpovezava do Adobe Typekit pisav

en: Preconnect Google Fonts
sl_SI: Predpovezava do Google pisav

en: Preload
sl_SI: Prednaloži

en: Preload Subsets
sl_SI: Prednaloži podmnožice

en: Preload Variations
sl_SI: Prednaloži različice

en: Preparing data...
sl_SI: Priprava podatkov...

en: Present additional information about your products by adding new custom tabs to the product information section.
sl_SI: Predstavite dodatne informacije o svojih izdelkih z dodajanjem novih zavihkov v razdelek informacij o izdelku.

en: Prev/Next Arrow
sl_SI: Prejšnja/Naslednja puščica

en: Prev/Next Background
sl_SI: Ozadje prejšnje/naslednje

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Preview the available products and let your users make quick and informative decisions about their purchase.
sl_SI: Omogočite predogled izdelkov in uporabnikom omogočite hitrejše in informativne odločitve pri nakupu.

en: Price
sl_SI: Cena

en: Price Color
sl_SI: Barva cene

en: Price Font
sl_SI: Pisava cene

en: Price:
sl_SI: Cena:

en: Priority
sl_SI: Prednostna naloga

en: Privacy Policy Page
sl_SI: Mastodon

en: Private: %s
sl_SI: Zasebno: %s

en: Pro Extensions
sl_SI: Pro razširitve

en: Proceed to checkout
sl_SI: Nadaljuj na blagajno

en: Product
sl_SI: Izdelek

en: Product Archive
sl_SI: Arhiv izdelkov

en: Product Archives
sl_SI: Posamezni izdelek

en: Product Attributes
sl_SI: Atributi izdelkov

en: Product Brand
sl_SI: Blagovna znamka izdelka

en: Product Brand Tab
sl_SI: Zavihek blagovne znamke izdelka

en: Product Brands
sl_SI: Blagovne znamke izdelkov

en: Product Categories
sl_SI: Arhiv izdelkov

en: Product ID
sl_SI: ID izdelka

en: Product Image
sl_SI: Slika izdelka

en: Product Image Visibility
sl_SI: Vidnost slike izdelka

en: Product Navigation
sl_SI: Navigacija po izdelkih

en: Product Page
sl_SI: Stran izdelka

en: Product Page Button
sl_SI: Gumb Stran izdelka

en: Product Price
sl_SI: Cena izdelka

en: Product Price & Stock Visibility
sl_SI: Vidnost cene in zaloge izdelka

en: Product Review
sl_SI: Ocena izdelka

en: Product Reviews
sl_SI: Ocene izdelkov

en: Product Reviews Settings
sl_SI: Nastavitve ocen izdelkov

en: Product SKU
sl_SI: SKU izdelka

en: Product Share Box
sl_SI: Okno za deljenje izdelkov

en: Product Tab
sl_SI: Zavihek izdelka

en: Product Tab Display Conditions
sl_SI: Pogoji prikaza zavihkov izdelkov

en: Product Tabs
sl_SI: Zavihki izdelkov

en: Product Tags
sl_SI: Kategorije izdelkov

en: Product Title Visibility
sl_SI: Vidnost naslova izdelka

en: Product Waitlist
sl_SI: Seznam čakanja na izdelek

en: Product brands base
sl_SI: Osnova za blagovne znamke izdelkov

en: Product link:
sl_SI: Povezava na izdelek:

en: Product meta end
sl_SI: Konec metapodatkov izdelka

en: Product meta start
sl_SI: Začetek metapodatkov izdelka

en: Product specs
sl_SI: Specifikacije izdelka

en: Product succesfully added to your cart!
sl_SI: Izdelek je bil uspešno dodan v vašo košarico!

en: Product taxonomies lookup table data is regenerating
sl_SI: Podatki tabele iskanja po davkih izdelkov se regenerirajo

en: Product taxonomies lookup table regeneration process has been aborted.
sl_SI: Postopek regeneracije tabele iskanja po davkih izdelkov je bil prekinjen.

en: Product taxonomies lookup table regeneration process has been resumed.
sl_SI: Postopek regeneracije tabele iskanja po davkih izdelkov je bil nadaljevan.

en: Product with Taxonomy ID
sl_SI: Izdelek s taksonomskim ID-jem

en: Product:
sl_SI: Izdelek:

en: Products
sl_SI: Izdelki

en: Products Card Type
sl_SI: Vrsta kartice izdelka

en: Products Status
sl_SI: Stanje izdelkov

en: Products Visibility
sl_SI: Vidnost izdelkov

en: Profile
sl_SI: Račun

en: Profile Page
sl_SI: Profilna stran

en: Project ID
sl_SI: ID projekta

en: Pros
sl_SI: Prednosti

en: Protected: %s
sl_SI: Zaščiteno: %s

en: Provider
sl_SI: Ponudnik

en: Publish Date
sl_SI: Datum objave

en: Published Date
sl_SI: Datum objave

en: Quantity Auto Update
sl_SI: Samodejna posodobitev količine

en: Quantity Input
sl_SI: Vnos količine

en: Quick View
sl_SI: Hitri pogled

en: Quick View Button
sl_SI: Gumb za hitri ogled

en: Quick view
sl_SI: Hitri pogled

en: Quick view icon
sl_SI: Preklop hitrega pogleda

en: Quick view price after
sl_SI: Cena hitrega ogleda po

en: Quick view price before
sl_SI: Cena hitrega ogleda pred

en: Quick view summary after
sl_SI: Povzetek hitrega ogleda po

en: Quick view summary before
sl_SI: Povzetek hitrega ogleda pred

en: Quick view title after
sl_SI: Naslov hitrega ogleda po

en: Quick view title before
sl_SI: Naslov hitrega ogleda pred

en: Quick view toggle
sl_SI: Zapri hitri pogled

en: Quickly find specific content on your site.
sl_SI: Hitro poišči določeno vsebino na svojem spletnem mestu.

en: Random
sl_SI: Naključno

en: Range Date/Time
sl_SI: Obseg datuma/časa

en: Rated %s out of 5
sl_SI: Ocenjeno %s od 5

en: Rating
sl_SI: Ocena

en: Read More
sl_SI: Preberi več

en: Read More Button
sl_SI: Gumb "Preberi več"

en: Read More Button Label
sl_SI: Oznaka gumba "Preberi več"

en: Read Progress
sl_SI: Napredek branja

en: Read Time
sl_SI: Čas branja

en: Recently Viewed
sl_SI: Nazadnje ogledano

en: Recently Viewed Products
sl_SI: Nazadnje ogledani izdelki

en: Recurring Days
sl_SI: Ponavljajoči se dnevi

en: Regenerate
sl_SI: Regeneriraj

en: Regenerate the product taxonomies lookup table
sl_SI: Regeneriraj tabelo iskanja po davkih izdelkov

en: Register
sl_SI: Registracija

en: Register For This Site
sl_SI: Registriraj se na tej strani

en: Register form end
sl_SI: Konec registracijskega obrazca

en: Register form modal end
sl_SI: Konec modalnega registracijskega obrazca

en: Register form modal start
sl_SI: Začetek modalnega registracijskega obrazca

en: Register form start
sl_SI: Začetek registracijskega obrazca

en: Registration Form
sl_SI: Registracijski obrazec

en: Registration confirmation will be emailed to you.
sl_SI: Potrditev registracije bo poslana na tvoj e-poštni naslov.

en: Regular
sl_SI: Običajna

en: Reinstall
sl_SI: Znova namesti

en: Related
sl_SI: Povezano

en: Related Products
sl_SI: Povezani izdelki

en: Related posts
sl_SI: Pred sorodnimi objavami

en: Related posts bottom
sl_SI: Dno kartice

en: Related posts top
sl_SI: Sorodne objave

en: Relaunch Trigger
sl_SI: Sprožilec ponovnega prikaza

en: Reload Content
sl_SI: Ponovno naloži vsebino

en: Remember Me
sl_SI: Zapomni si me

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Remove Font
sl_SI: Odstrani pisavo

en: Remove Footer
sl_SI: Odstrani nogo

en: Remove Header
sl_SI: Odstrani glavo

en: Remove Icon
sl_SI: Odstrani ikono

en: Remove Item
sl_SI: Odstrani element

en: Remove Product
sl_SI: Odstrani izdelek

en: Remove Sidebar
sl_SI: Odstrani stransko vrstico

en: Remove Widget Area
sl_SI: Odstrani območje pripomočkov

en: Remove footer
sl_SI: Odstrani nogo

en: Remove header
sl_SI: Odstrani glavo

en: Replace Blocksy's branding with your own. Easily hide licensing info and other sections of the theme and companion plugin from your clients and make your final product look more professional.
sl_SI: Zamenjajte blagovno znamko Blocksy s svojo. Preprosto skrijte licenčne informacije in druge dele teme ter dodatka, da bo končni izdelek videti bolj profesionalen.

en: Replace Conditions
sl_SI: Zamenjaj pogoje

en: Replace the standard product gallery with additional layouts which can showcase the photos as a grid or even a slider.
sl_SI: Zamenjajte standardno galerijo izdelkov z dodatnimi postavitvami, kot so mreže ali drsniki.

en: Replacement Behavior
sl_SI: Spodnji del filtrov v stranskem meniju

en: Request Cookie
sl_SI: Piškotek zahteve

en: Request Referer
sl_SI: Referer zahteve

en: Request URL
sl_SI: URL zahteve

en: Requests
sl_SI: Zahteve

en: Required plan
sl_SI: Zahtevani načrt

en: Reset Filter
sl_SI: Ponastavi filter

en: Reset Filters
sl_SI: Ponastavi filtre

en: Reset all
sl_SI: Ponastavi vse

en: Reset layout
sl_SI: Ponastavi postavitev

en: Resolution
sl_SI: Ločljivost

en: Resume
sl_SI: Nadaljuj

en: Resume the product taxonomies lookup table regeneration
sl_SI: Nadaljuj regeneracijo tabele iskanja po davkih izdelkov

en: Reveal From
sl_SI: Razkrij iz

en: Reverse Icon State
sl_SI: Obratno stanje ikone

en: Review Entity
sl_SI: Pregled entitete

en: Review Summary
sl_SI: Povzetek ocene

en: Review Title
sl_SI: Naslov ocene

en: Review Voting
sl_SI: Glasovanje za ocene

en: Review order after cart contents
sl_SI: Pregled naročila po vsebini košarice

en: Review order after order total
sl_SI: Pregled naročila po skupnem znesku

en: Review order after payment
sl_SI: Pregled naročila po plačilu

en: Review order after submit
sl_SI: Pregled naročila po oddaji

en: Review order before cart contents
sl_SI: Pregled naročila pred vsebino košarice

en: Review order before order total
sl_SI: Pregled naročila pred skupnim zneskom

en: Review order before payment
sl_SI: Pregled naročila pred plačilom

en: Review order before submit
sl_SI: Pregled naročila pred oddajo

en: Reviews Order
sl_SI: Vrstni red ocen

en: Right
sl_SI: Desno

en: Right Side
sl_SI: Desna stran

en: Right Sidebar
sl_SI: Desna stranska vrstica

en: Round
sl_SI: Okrogla

en: Rounded
sl_SI: Zaobljeno

en: Sat
sl_SI: Sob

en: Saturday
sl_SI: Sobota

en: Save Conditions
sl_SI: Shrani pogoje

en: Save Custom Font
sl_SI: Shrani prilagojeno pisavo

en: Save Font
sl_SI: Shrani pisavo

en: Save Settings
sl_SI: Shrani nastavitve

en: Scale
sl_SI: Merilo

en: Scores
sl_SI: Točkovanje

en: Scores Box Width
sl_SI: Širina polja z ocenami

en: Scroll
sl_SI: Pomikanje

en: Scroll Direction
sl_SI: Smer drsenja

en: Scroll Distance
sl_SI: Razdalja drsenja

en: Scroll Down
sl_SI: Drsenje navzdol

en: Scroll Interaction
sl_SI: Interakcija pri pomikanju

en: Scroll Lock
sl_SI: Zaklepanje pomikanja

en: Scroll Top
sl_SI: Pomakni na vrh

en: Scroll Up
sl_SI: Drsenje navzgor

en: Scroll to Top
sl_SI: Pomik na vrh

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Search Box
sl_SI: Iskalno polje

en: Search Brands
sl_SI: Iskanje blagovnih znamk

en: Search Category
sl_SI: Poišči kategorijo

en: Search Content Blocks
sl_SI: Poišči vsebinske bloke

en: Search Product Review
sl_SI: Poišči oceno izdelka

en: Search Product Tabs
sl_SI: Iskanje zavihkov izdelkov

en: Search Products
sl_SI: Poišči izdelke

en: Search Size Guides
sl_SI: Išči tabele velikosti

en: Search Thank You Pages
sl_SI: Iskanje strani zahvale

en: Search Through Criteria
sl_SI: Iskanje po kriterijih

en: Search Through Taxonomies
sl_SI: Iskanje po taksonomijah

en: Search by SKU
sl_SI: Iskanje po SKU

en: Search for a starter site...
sl_SI: Iskanje začetne strani...

en: Search for a term
sl_SI: Išči po izrazu

en: Search for field
sl_SI: Iskanje polja

en: Search for patterns
sl_SI: Išči vzorce

en: Search icon
sl_SI: Ikona za iskanje

en: Search through taxonomies from selected custom post types.
sl_SI: Išči po taksonomijah izbranih vrst objav.

en: Sec
sl_SI: Sek

en: Secondary
sl_SI: Sekundarna

en: Select
sl_SI: Izberi

en: Select Category
sl_SI: Izberi kategorijo

en: Select Content Block
sl_SI: Skripti v nogi

en: Select Image
sl_SI: Izberi sliko

en: Select Menu
sl_SI: Izberi meni

en: Select Page
sl_SI: Izberi stran

en: Select Variations
sl_SI: Izberi različice

en: Select a page
sl_SI: Izberi stran

en: Select a page where the compare table will be outputted.
sl_SI: Izberi stran, kjer bo prikazana primerjalna tabela.

en: Select a post/page to preview it's content inside the editor while building the archive.
sl_SI: Izberite objavo/stran za predogled vsebine znotraj urejevalnika med gradnjo arhiva.

en: Select a post/page to preview it's content inside the editor while building the hook.
sl_SI: Izberite objavo/stran za predogled vsebine v urejevalniku med gradnjo kljuke.

en: Select a post/page to preview it's content inside the editor while building the post/page.
sl_SI: Izberite objavo/stran za predogled vsebine znotraj urejevalnika med gradnjo objave/strani.

en: Select a starter site
sl_SI: Izberi začetno stran

en: Select attribute
sl_SI: Izberi atribut

en: Select category
sl_SI: Izberi kategorijo

en: Select font
sl_SI: Izberi pisavo

en: Select language
sl_SI: Izberi jezik

en: Select list...
sl_SI: Izberi seznam...

en: Select location
sl_SI: Izberi lokacijo

en: Select menu...
sl_SI: Izberi meni...

en: Select page
sl_SI: Izberi stran

en: Select post
sl_SI: Izberi objavo

en: Select product
sl_SI: Izberi izdelek

en: Select rule
sl_SI: Izberi pravilo

en: Select sub field
sl_SI: Izberi podpolje

en: Select taxonomy
sl_SI: Izberi taksonomijo

en: Select template type...
sl_SI: Izberite vrsto predloge...

en: Select the size of the source image.
sl_SI: Izberite velikost izvorne slike.

en: Select user
sl_SI: Izberi uporabnika

en: Select value
sl_SI: Izberi vrednost

en: Select variation
sl_SI: Izberi različico

en: Separate each class by comma if you have multiple elements.
sl_SI: Vsak razred ločite z vejico, če imate več elementov.

en: Separate posts ID by comma. How to find the %spost ID%s.
sl_SI: Loči ID objav z vejico. Kako najti %spost ID%s.

en: Separator
sl_SI: Ločilo

en: Serve your chosen Google Fonts from your own web server. This will increase the loading speed and makes sure your website complies with the privacy regulations.
sl_SI: Ponudi izbrane Google Pisave neposredno s svojega strežnika. To bo izboljšalo hitrost nalaganja in zagotovilo skladnost s predpisi o zasebnosti.

en: Set after how many days the popup will relaunch if the additional close trigger is met.
sl_SI: Nastavite, po koliko dneh se bo pojavno okno ponovno prikazalo, če je bil sprožen dodaten sprožilec za zapiranje.

en: Set after how many days the popup will relaunch.
sl_SI: Nastavite, po koliko dneh se bo pojavno okno ponovno prikazalo.

en: Set after how many visited pages the popup block will appear.
sl_SI: Nastavite, po koliko obiskanih straneh se bo prikazalo pojavno okno.

en: Set after how much time (in seconds) the popup block will appear.
sl_SI: Nastavite, po koliko času (v sekundah) se bo pojavno okno prikazalo.

en: Set how many terms you want to display in each attribute.
sl_SI: Nastavi, koliko izrazov želiš prikazati za vsak atribut.

en: Set how many terms you want to display in this attribute.
sl_SI: Nastavi, koliko izrazov želiš prikazati za ta atribut.

en: Set link to nofollow
sl_SI: Nastavi povezavo kot "nofollow"

en: Set links to nofollow
sl_SI: Nastavi povezave kot nofollow

en: Set the button class selector that will trigger popup to close.
sl_SI: Nastavite razred gumba, ki bo sprožil zapiranje pojavnega okna.

en: Set the close delay time (in seconds) after the form submit action is detected.
sl_SI: Nastavite časovni zamik zapiranja (v sekundah) po zaznanem dejanju oddaje obrazca.

en: Set the editor width for better understanging the layout you are building (just for preview purpose, this option won't apply in frontend).
sl_SI: Nastavite širino urejevalnika za boljše razumevanje postavitve, ki jo gradite (samo za predogled, ta možnost ne bo uporabljena na sprednji strani).

en: Set the inactivity time (in seconds) till the popup block will appear.
sl_SI: Nastavite čas neaktivnosti (v sekundah), dokler se pojavno okno ne prikaže.

en: Set the scroll distance till the popup block will appear.
sl_SI: Nastavite razdaljo drsenja, dokler se pojavno okno ne prikaže.

en: Set this option to always if you have dynamic content inside the popup in order to keep everything up to date.
sl_SI: Nastavite na 'vedno', če imate v pojavnem oknu dinamično vsebino, da bo vedno posodobljena.

en: Set which users are allowed to vote.
sl_SI: Nastavite, kateri uporabniki lahko glasujejo.

en: Shadow
sl_SI: Senca

en: Shape Fill Type
sl_SI: Vrsta zapolnitve oblike

en: Share
sl_SI: Deli

en: Share Box
sl_SI: Deli vsebino

en: Share Box Controls
sl_SI: Kontrole polja za deljenje

en: Share Box Icons Color
sl_SI: Barva ikon za deljenje

en: Share Icons
sl_SI: Ikone za deljenje

en: Share content on social media, boosting visibility & engagement.
sl_SI: Deli vsebino na družbenih omrežjih, povečaj vidnost in angažiranost.

en: Shipping
sl_SI: Dostava

en: Shipping Cost
sl_SI: Stroški dostave

en: Shipping Info
sl_SI: Informacije o dostavi

en: Shipping Methods
sl_SI: Načini dostave

en: Shipping address
sl_SI: Naslov za pošiljanje

en: Shop
sl_SI: Trgovina

en: Shop Filters
sl_SI: Filtri trgovine

en: Shop Filters Controls
sl_SI: Nadzor filtrov trgovine

en: Shop Home
sl_SI: WooCommerce

en: Shopping Cart
sl_SI: Nakupovalna košarica

en: Short
sl_SI: Kratka

en: Short Description
sl_SI: Kratek opis

en: Short Name
sl_SI: Kratko ime

en: Shortcuts
sl_SI: Bližnjice

en: Shortcuts Bar Display Conditions
sl_SI: Pogoji prikaza vrstice bližnjic

en: Show Brands Images
sl_SI: Prikaži slike blagovnih znamk

en: Show Checkboxes
sl_SI: Prikaži potrditvena polja

en: Show Counter
sl_SI: Prikaži števec

en: Show Hierarchy
sl_SI: Prikaži hierarhijo

en: Show Hooks
sl_SI: Skrij kljuke

en: Show Image Frame
sl_SI: Prikaži okvir slike

en: Show In Cart Page
sl_SI: Prikaži na strani košarice

en: Show In Checkout Page
sl_SI: Prikaži na strani plačila

en: Show In Mini Cart
sl_SI: Prikaži v mini košarici

en: Show Label
sl_SI: Prikaži oznako

en: Show Prices
sl_SI: Prikaži cene

en: Show Product Price
sl_SI: Prikaži ceno izdelka

en: Show Reset Button
sl_SI: Prikaži gumb za ponastavitev

en: Show Search Box
sl_SI: Prikaži iskalno polje

en: Show Swatches
sl_SI: Prikaži barvne oznake

en: Show Taxonomy
sl_SI: Prikaži taksonomijo

en: Show Theme Hooks
sl_SI: Skrij tematske kljuke

en: Show Tooltip
sl_SI: Prikaži orodni namig

en: Show Users Count
sl_SI: Prikaži število uporabnikov

en: Show Wishlist Page To
sl_SI: Prikaži stran s seznamom želja za

en: Show WooCommerce Hooks
sl_SI: Skrij WooCommerce kljuke

en: Show a dynamic confirmation popup with product recommendations whenever items are added to the cart.
sl_SI: Prikaži dinamično potrditveno pojavno okno s priporočili za izdelke vsakič, ko so artikli dodani v košarico.

en: Show a size chart guide so that your visitors can pick the right size for them when ordering a product.
sl_SI: Prikaz vodnika po velikostih, ki uporabnikom pomaga izbrati pravo velikost pri naročanju izdelka.

en: Show if cart is empty
sl_SI: Prikaži, če je košarica prazna

en: Show or hide reset filter button.
sl_SI: Prikaži ali skrij gumb za ponastavitev filtra.

en: Show the remaining stock of a product to create a sense of urgency and encourage your visitors to make a purchase.
sl_SI: Prikaži preostalo zalogo izdelka za ustvarjanje občutka nujnosti in spodbujanje obiskovalcev k nakupu.

en: Show the stock scarcity module when product stock is below this number.
sl_SI: Prikaži modul omejene zaloge, ko je zaloga izdelka pod to številko.

en: Showcase your personal information across your website.
sl_SI: Prikaži svoje osebne podatke na svoji spletni strani.

en: Side Panel
sl_SI: Stranska plošča

en: Sidebar after
sl_SI: Po stranski vrstici

en: Sidebar before
sl_SI: Pred stransko vrstico

en: Sidebar end
sl_SI: Konec stranske vrstice

en: Sidebar name
sl_SI: Ime stranske vrstice

en: Sidebar start
sl_SI: Začetek stranske vrstice

en: Sign Up
sl_SI: Registracija

en: Simple
sl_SI: Vrsta gumba za zapiranje

en: Simple Font
sl_SI: Enostavna pisava

en: Simplified Player
sl_SI: Poenostavljen predvajalnik

en: Single
sl_SI: Arhiv

en: Single Page
sl_SI: Enojna stran

en: Single Page Swatch Size
sl_SI: Velikost oznake na strani izdelka

en: Single Post
sl_SI: Enojna objava

en: Single Product
sl_SI: Domača stran trgovine

en: Single Product ID
sl_SI: ID posameznega izdelka

en: Single Product with Taxonomy ID
sl_SI: Posamezni izdelek s taksonomskim ID-jem

en: Single Slug
sl_SI: Enojna pot

en: Single Template
sl_SI: Predloga posamezne objave

en: Six months
sl_SI: Šest mesecev

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Size Guide
sl_SI: Vodnik po velikostih

en: Size Guide Display Conditions
sl_SI: Pogoji prikaza tabele velikosti

en: Size Guide Placement
sl_SI: Postavitev tabele velikosti

en: Size Guides
sl_SI: Tabele velikosti

en: Slide Down
sl_SI: Zdrsni navzdol

en: Slide in from bottom
sl_SI: Zasuk od spodaj

en: Slide in from left
sl_SI: Zasuk iz leve

en: Slide in from right
sl_SI: Zasuk iz desne

en: Slide in from top
sl_SI: Zasuk od zgoraj

en: Slider
sl_SI: Drsnik

en: Small
sl_SI: Majhno

en: Small Size
sl_SI: Majhna velikost

en: Social Channels
sl_SI: Družbeni kanali

en: Social Icons
sl_SI: Družbene ikone

en: Socials
sl_SI: Družbena omrežja

en: Socials Controls
sl_SI: Kontrole družbenih omrežij

en: Solid
sl_SI: Polna

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
sl_SI: Oprostite, noben izdelek ne ustreza vašemu izboru. Izberite drugo kombinacijo.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
sl_SI: Oprostite, ta izdelek ni na voljo. Izberite drugo kombinacijo.

en: Sorry, you don't have permission to erase content.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za brisanje vsebine.

en: Sorry, you don't have permission to finish the installation.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za dokončanje namestitve.

en: Sorry, you don't have permission to install child themes.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za namestitev otroških tem.

en: Sorry, you don't have permission to install content.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za namestitev vsebine.

en: Sorry, you don't have permission to install options.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za namestitev možnosti.

en: Sorry, you don't have permission to install plugins.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za namestitev vtičnikov.

en: Sorry, you don't have permission to install widgets.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za namestitev pripomočkov.

en: Sorry, you don't have permission to uninstall plugins.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za odstranitev vtičnikov.

en: Source
sl_SI: Vir

en: Span
sl_SI: Razpon

en: Specific
sl_SI: Specifično

en: Specific Product Variation
sl_SI: Določena različica izdelka

en: Specify the amount of time (in seconds) to delay between automatically cycling an item.
sl_SI: Določite časovno zakasnitev (v sekundah) med samodejnim prehajanjem elementov.

en: Specify which users should verify their waitlist subscription through email confirmation.
sl_SI: Določite, kateri uporabniki morajo potrditi svojo naročnino na seznam čakanja prek e-pošte.

en: Specs
sl_SI: Specifikacije

en: Sponsored Attribute
sl_SI: Označena lastnost (sponzorirano)

en: Square
sl_SI: Kvadratno

en: Stacked
sl_SI: Zloženo

en: Star
sl_SI: Zvezdica

en: Star Rating Color
sl_SI: Barva zvezdnega ocenjevanja

en: Stars
sl_SI: Zvezdice

en: Start
sl_SI: Začetek

en: Start Time
sl_SI: Začetni čas

en: Start video again after it ends.
sl_SI: Ponovno zaženi video po koncu predvajanja.

en: Start with a pattern or create a custom layout
sl_SI: Začni z vzorcem ali ustvari prilagojeno postavitev

en: Starter Site Imported Successfully
sl_SI: Začetna stran je bila uspešno uvožena

en: Starter Site Removed
sl_SI: Začetno mesto odstranjeno

en: Starter Sites
sl_SI: Začetne strani

en: Starter site
sl_SI: Začetna stran

en: Sticky Functionality
sl_SI: Lepljiva funkcionalnost

en: Sticky Posts
sl_SI: Prilepljene objave

en: Sticky Row
sl_SI: Lepljiva vrstica

en: Sticky State
sl_SI: Lepljivo stanje

en: Stock Scarcity
sl_SI: Omejena zaloga

en: Stock Status
sl_SI: Stanje zaloge

en: Stock Threshold
sl_SI: Prag zaloge

en: Stop Time
sl_SI: Končni čas

en: Store Gravatars Locally
sl_SI: Shranjujte Gravatarje lokalno

en: Store and load Gravatars locally for increased privacy and performance.
sl_SI: Shranjujte in nalagajte Gravatarje lokalno za večjo zasebnost in hitrost nalaganja.

en: Style & Color
sl_SI: Slog in barva

en: Submit a Support Ticket
sl_SI: Oddaj zahtevek za podporo

en: Subpage
sl_SI: Podstran

en: Subscribe
sl_SI: Naroči se

en: Subscribe Form
sl_SI: Obrazec za naročnino

en: Subscription Confirmation
sl_SI: Potrditev naročnine

en: Subtotal
sl_SI: Delna vsota

en: Subtype
sl_SI: Podvrsta

en: Success Message
sl_SI: Uspešno sporočilo

en: Suggested Products
sl_SI: Predlagani izdelki

en: Sun
sl_SI: Ned

en: Sunday
sl_SI: Nedelja

en: Swatch Shape
sl_SI: Oblika oznake

en: Swatches
sl_SI: Oznake barv

en: Swatches removed
sl_SI: Barvne oznake odstranjene

en: Swatches saved
sl_SI: Barvne oznake shranjene

en: Tab Order
sl_SI: Vrstni red zavihkov

en: Tablet
sl_SI: Tablica

en: Tablet Columns
sl_SI: Stolpci na tablici

en: Tag
sl_SI: Oznaka

en: Tax Amount
sl_SI: Znesek davka

en: Tax Info
sl_SI: Informacije o davku

en: Taxonomies
sl_SI: Taksonomije

en: Taxonomies - Layout 1
sl_SI: Taksonomije – Postavitev 1

en: Taxonomies - Layout 2
sl_SI: Taksonomije – Postavitev 2

en: Taxonomies - Layout 3
sl_SI: Taksonomije – Postavitev 3

en: Taxonomies - Layout 4
sl_SI: Taksonomije – Postavitev 4

en: Taxonomies Button Color
sl_SI: Barva gumba taksonomij

en: Taxonomies Font Color
sl_SI: Barva pisave taksonomij

en: Taxonomy
sl_SI: Taksonomija

en: Taxonomy Children
sl_SI: Podrejeni izrazi taksonomije

en: Taxonomy Customisations
sl_SI: Prilagoditve taksonomije

en: Taxonomy Filter
sl_SI: Filter taksonomije

en: Taxonomy Font
sl_SI: Pisava taksonomije

en: Taxonomy Font Color
sl_SI: Barva pisave taksonomij

en: Taxonomy ID
sl_SI: ID taksonomije

en: Taxonomy Source
sl_SI: Vir taksonomije

en: Taxonomy Style
sl_SI: Slog taksonomije

en: Taxonomy Template
sl_SI: Predloga taksonomije

en: Template Display Conditions
sl_SI: Pogoji prikaza predloge

en: Template Name
sl_SI: Ime predloge

en: Template Replace Conditions
sl_SI: Pogoji zamenjave predloge

en: Template Type
sl_SI: Vrsta predloge

en: Term Count
sl_SI: Število izrazov

en: Term Description
sl_SI: Opis izraza

en: Term Image
sl_SI: Slika izraza

en: Term Title
sl_SI: Naslov izraza

en: Term additional class
sl_SI: Dodatni razred izraza

en: Terms
sl_SI: Izrazi

en: Terms Limit
sl_SI: Omejitev izrazov

en: Terms accent color
sl_SI: Barva poudarka izrazov

en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Text Color
sl_SI: Barva besedila

en: Text Hover
sl_SI: Besedilo ob prehodu

en: Text Initial
sl_SI: Začetno besedilo

en: Thank You Page
sl_SI: Stran zahvale

en: Thank You Pages
sl_SI: Strani zahvale

en: Thank you Page
sl_SI: Stran zahvale

en: Thank you for subscribing to our newsletter!
sl_SI: Hvala, ker ste se naročili na naše novice!

en: The calculation method will be based on WooCommerce zones.
sl_SI: Način izračuna temelji na WooCommerce conah.

en: The expiration date cannot be set earlier than the start date.
sl_SI: Datum poteka ne more biti nastavljen pred začetnim datumom.

en: The following plugins are required for this starter site in order to work properly.
sl_SI: Za pravilno delovanje tega začetnega mesta so potrebni naslednji vtičniki.

en: The page you select here will display the wish list for your logged out users.
sl_SI: Stran, ki jo izberete tukaj, bo prikazovala seznam želja za odjavljene uporabnike.

en: The popup will auto-close if a form submit action is detected inside of it.
sl_SI: Pojavno okno se bo samodejno zaprlo, če se v njem zazna dejanje oddaje obrazca.

en: The strategy of outputting the dynamic CSS. File - all the CSS code will be placed in a static file, otherwise it will be placed inline in head.
sl_SI: Strategija izpisa dinamičnega CSS. Datoteka - vsa CSS koda bo postavljena v statično datoteko, drugače bo vstavljena neposredno v glavo strani.

en: Theme Description
sl_SI: Opis teme

en: Theme Details
sl_SI: Podrobnosti teme

en: Theme Icon URL
sl_SI: URL ikone teme

en: Theme Icons
sl_SI: Ikone teme

en: Theme Name
sl_SI: Ime teme

en: Theme Screenshot URL
sl_SI: URL posnetka zaslona teme

en: This email is sent after a user confirmed the subscription to a product stock alert
sl_SI: To e-poštno sporočilo je poslano, ko uporabnik potrdi naročnino na obvestilo o zalogi izdelka

en: This email is sent when a product is back in stock
sl_SI: To e-poštno sporočilo je poslano, ko je izdelek ponovno na zalogi

en: This email is sent when a user subscribes to a product stock alert and should confirm their subscription
sl_SI: To e-poštno sporočilo je poslano, ko se uporabnik prijavi na obvestilo o zalogi izdelka in mora potrditi svojo naročnino

en: This extension lets you easily create an affiliate marketing type of website by giving you options to create a personalized product review and use your affiliate links to direct your readers to the purchase page.
sl_SI: Ta razširitev ti omogoča enostavno ustvarjanje spletne strani za partnerski marketing, saj ti ponuja možnosti za personalizirane ocene izdelkov in uporabo partnerskih povezav za preusmeritev bralcev na stran za nakup.

en: This extension requires the WooCommerce plugin to be installed and activated.
sl_SI: Ta razširitev zahteva, da je WooCommerce vtičnik nameščen in aktiviran.

en: This is a Pro extension
sl_SI: To je Pro razširitev

en: This is a Pro feature
sl_SI: To je Pro funkcija

en: This is a Pro starter site
sl_SI: To je Pro predstavitveno mesto

en: This option will allow you to add a speciffic product variation to wishlist.
sl_SI: Ta možnost vam omogoča dodajanje določene različice izdelka na seznam želja.

en: This option will remove the previous imported content and will perform a fresh and clean install.
sl_SI: Ta možnost bo odstranila že uvoženo vsebino in izvedla novo čisto namestitev.

en: This product is currently sold out!
sl_SI: Ta izdelek je trenutno razprodan!

en: This provider is used only for testing purposes. It doesnt register any real subscribers.
sl_SI: Ta ponudnik se uporablja samo za testiranje. Ne registrira nobenih pravih naročnikov.

en: This starter site can be imported and used with one of these page builders. Please select one in order to continue.
sl_SI: To začetno mesto je mogoče uvoziti in uporabljati z enim od teh urejevalnikov strani. Izberite enega, da nadaljujete.

en: This starter site is already installed
sl_SI: To začetno mesto je že nameščeno

en: This text will appear under each comment form and subscribe form.
sl_SI: To besedilo se bo prikazalo pod vsakim obrazcem za komentarje in naročnino.

en: This tool will regenerate the product taxonomies lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
sl_SI: To orodje bo ponovno ustvarilo podatke tabele iskanja po davkih izdelkov na podlagi obstoječih podatkov o izdelkih. Ta postopek lahko traja nekaj časa.

en: This tool will resume the product taxonomies lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
sl_SI: To orodje bo nadaljevalo regeneracijo tabele iskanja po davkih izdelkov na točki, kjer je bilo prekinjeno (%1$s izdelkov je bilo že obdelanih).

en: This will import posts, pages, comments, navigation menus, custom fields, terms and custom posts.
sl_SI: To bo uvozilo objave, strani, komentarje, navigacijske menije, polja po meri, pogoje in vrste objav po meri.

en: Three months
sl_SI: Tri mesece

en: Thu
sl_SI: Čet

en: Thursday
sl_SI: Četrtek

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Title Affiliate Link
sl_SI: Povezava naslova do partnerskega izdelka

en: Title Color
sl_SI: Barva naslova

en: Title Font
sl_SI: Pisava naslova

en: Tooltip
sl_SI: Orodni namig

en: Tooltip Image
sl_SI: Slika orodnega namiga

en: Tooltip Text
sl_SI: Besedilo orodnega namiga

en: Tooltip Visibility
sl_SI: Vidnost orodnih namigov

en: Top
sl_SI: Zgoraj

en: Top & Bottom
sl_SI: Zgoraj & Spodaj

en: Top & Main Row
sl_SI: Zgornja & glavna vrstica

en: Top Level Options
sl_SI: Možnosti na najvišji ravni

en: Top Rated
sl_SI: Najbolje ocenjeni

en: Top comments
sl_SI: Vrh komentarjev

en: Top content
sl_SI: Vrh vsebine

en: Total
sl_SI: Skupaj

en: Total Info
sl_SI: Skupni znesek

en: Transparent Functionality
sl_SI: Prosojna funkcionalnost

en: Transparent Header Display Conditions
sl_SI: Pogoji prikaza prosojne glave

en: Transparent State
sl_SI: Prozorno stanje

en: Trending Block Display Conditions
sl_SI: Za glavo

en: Trending From
sl_SI: Trendi iz

en: Trending Posts
sl_SI: Priljubljene objave

en: Trending now
sl_SI: Trenutno priljubljeno

en: Trigger Condition
sl_SI: Pogoj sprožitve

en: Trigger Icon Type
sl_SI: Vrsta ikone sprožilca

en: Trigger Label
sl_SI: Oznaka sprožilca

en: Trigger Popup On
sl_SI: Sproži pojavno okno pri

en: Trigger Visibility
sl_SI: Vidnost sprožilca

en: Tue
sl_SI: Tor

en: Tuesday
sl_SI: Torek

en: Tutor LMS Dashboard
sl_SI: Tutor LMS nadzorna plošča

en: Twitter Username
sl_SI: Uporabniško ime na Twitterju

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Type 1
sl_SI: Vrsta 1

en: Type 2
sl_SI: Vrsta 2

en: Type 3
sl_SI: Tip 3

en: Type 4
sl_SI: Tip 4

en: Type 5
sl_SI: Tip 5

en: Type 6
sl_SI: Tip 6

en: Type to search by ID or title...
sl_SI: Vnesite ID ali naslov za iskanje...

en: URL Source
sl_SI: URL vira

en: Underline
sl_SI: Podčrtano

en: Unfortunately, your hosting configuration doesn't meet the minimum requirements for importing a starter site.
sl_SI: Vaša strežniška konfiguracija ne izpolnjuje minimalnih zahtev za uvoz začetne strani.

en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: Unsubscribe
sl_SI: Odjava

en: Up
sl_SI: Gor

en: Update Blocksy Theme Now
sl_SI: Posodobi Blocksy temo zdaj

en: Update Brand
sl_SI: Posodobi blagovno znamko

en: Update Category
sl_SI: Posodobi kategorijo

en: Update Product Review
sl_SI: Posodobi oceno izdelka

en: Upgrade Now
sl_SI: Nadgradi zdaj

en: Upgrade to any pro plan and get instant access to this and many other feature.
sl_SI: Nadgradi na kateri koli Pro paket in pridobi takojšen dostop do te in številnih drugih funkcij.

en: Upgrade to any pro plan and get instant access to this starter site and many other features.
sl_SI: Nadgradi na kateri koli Pro paket in pridobi takojšen dostop do tega predstavitvenega mesta in številnih drugih funkcij.

en: Upgrade to the agency plan and get instant access to this and many other features.
sl_SI: Nadgradi na agencijski paket in pridobi takojšen dostop do te in številnih drugih funkcij.

en: Upgrade to the agency plan and get instant access to this starter site and many other features.
sl_SI: Nadgradi na agencijski paket in pridobi takojšen dostop do tega predstavitvenega mesta in številnih drugih funkcij.

en: Upgrade to the business or agency plan and get instant access to this and many other features.
sl_SI: Nadgradi na poslovni ali agencijski paket in pridobi takojšen dostop do te in številnih drugih funkcij.

en: Upgrade to the business or agency plan and get instant access to this starter site and many other features.
sl_SI: Nadgradi na poslovni ali agencijski paket in pridobi takojšen dostop do tega predstavitvenega mesta in številnih drugih funkcij.

en: Upload
sl_SI: Naloži

en: Upload Font
sl_SI: Naloži pisavo

en: Upload Icon
sl_SI: Naloži ikono

en: Upload Image
sl_SI: Naloži sliko

en: Upload Image (Optional)
sl_SI: Naloži sliko (neobvezno)

en: Upload Video
sl_SI: Naloži video

en: Upload an MP4 file into the media library.
sl_SI: Naložite MP4 datoteko v medijsko knjižnico.

en: Upload an unlimited number of custom fonts or variable fonts and use them throughout Blocksy and your favorite page builder.
sl_SI: Naloži neomejeno število prilagojenih ali spremenljivih pisav in jih uporabi po celotni Blocksy temi in svojem najljubšem urejevalniku strani.

en: Upload only the %s.woff2%s or %s.ttf%s font file formats (see browser coverage %shere%s). Use %sthis converter tool%s if you don't have these font formats.
sl_SI: Naloži samo %s.woff2%s ali %s.ttf%s formate datotek (preveri podporo brskalnika %shere%s). Uporabi %sthis converter tool%s, če teh formatov nimaš.

en: Upload only the %s.woff2%s or %s.ttf%s font file formats. Don't convert variable fonts by yourself. Ask the font provider to hand a correct file or the %svariable%s font won't work.
sl_SI: Naloži samo %s.woff2%s ali %s.ttf%s formate pisav. Ne pretvarjaj spremenljivih pisav sam. Prosite ponudnika pisav, da priskrbi ustrezno datoteko, sicer %svariable%s pisava ne bo delovala.

en: Upsell Products
sl_SI: Dodatna prodaja izdelkov

en: Upvote
sl_SI: Glasuj za

en: Use button with text
sl_SI: Uporabi gumb z besedilom

en: Use code editor
sl_SI: Uporabi urejevalnik kode

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: User Auth
sl_SI: Uporabniška avtentifikacija

en: User Avatar
sl_SI: Avatar uporabnika

en: User Info
sl_SI: Uporabniški podatki

en: User Logged In
sl_SI: Uporabnik prijavljen

en: User Logged Out
sl_SI: Uporabnik odjavljen

en: User Role
sl_SI: Uporabniška vloga

en: User Source
sl_SI: Vir uporabnika

en: User Visibility
sl_SI: Prilagajanje: Stanje odjave

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Username or Email Address
sl_SI: Uporabniško ime ali e-poštni naslov

en: Variable Font
sl_SI: Spremenljiva pisava

en: Variable font
sl_SI: Spremenljiva pisava

en: Variation Swatches
sl_SI: Barvne variacije

en: Variations
sl_SI: Različice

en: Vertical
sl_SI: Vodoravno

en: Vertical Alignment
sl_SI: Navpična poravnava

en: Video Options
sl_SI: Možnosti videa

en: Video Size
sl_SI: Velikost videa

en: Video Source
sl_SI: Vir videa

en: Video Tutorial
sl_SI: Video vadnica

en: Video thumbnail
sl_SI: Predogled videa

en: View
sl_SI: Ogled

en: View Brand
sl_SI: Poglej blagovno znamko

en: View Cart
sl_SI: Prikaži košarico

en: View Cart Button
sl_SI: Gumb Poglej košarico

en: View Content Block
sl_SI: Prikaži vsebinski blok

en: View Product Review
sl_SI: Poglej oceno izdelka

en: View Product Tab
sl_SI: Poglej zavihek izdelka

en: View Profile
sl_SI: Prikaži profil

en: View Size Guide
sl_SI: Poglej tabelo velikosti

en: View Thank You Page
sl_SI: Poglej stran zahvale

en: View site
sl_SI: Ogled strani

en: Vimeo Url
sl_SI: Vimeo URL

en: Visibility
sl_SI: Vidnost

en: Visible
sl_SI: Vidno

en: WP body open
sl_SI: Posamezna objava

en: WP footer
sl_SI: WP noga

en: WP head
sl_SI: WP glava

en: WP head end
sl_SI: WP glava konec

en: WP head start
sl_SI: WP glava začetek

en: Waitlist
sl_SI: Seznam čakanja

en: Waitlist - Back in Stock Notification
sl_SI: Seznam čakanja - Obvestilo o vrnitvi na zalogo

en: Waitlist - Confirm Subscription
sl_SI: Seznam čakanja - Potrdi naročnino

en: Waitlist - Subscription Confirmed
sl_SI: Seznam čakanja - Naročnina potrjena

en: Waitlist Form
sl_SI: Obrazec za seznam čakanja

en: Waitlist Form Display Conditions
sl_SI: Pogoji prikaza obrazca seznama čakanja

en: Waitlist for %s
sl_SI: Seznam čakanja za %s

en: Waitlist subscription confirmed
sl_SI: Naročnina na seznam čakanja potrjena

en: Waitlists
sl_SI: Seznami čakanja

en: We detected that you are using an outdated version of Blocksy theme.
sl_SI: Zaznali smo, da uporabljate zastarelo različico teme Blocksy.

en: We strongly recommend to activate the child theme, this way you will have freedom to make changes without breaking the parent theme.
sl_SI: Priporočamo aktivacijo otroške teme, saj boste tako imeli več svobode pri spreminjanju, ne da bi prekinili matično temo.

en: We strongly recommend to install the child theme, this way you will have freedom to make changes without breaking the parent theme.
sl_SI: Priporočamo namestitev otroške teme, saj boste tako imeli več svobode pri spreminjanju, ne da bi prekinili matično temo.

en: We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
sl_SI: Uporabljamo piškotke, da zagotovimo najboljšo možno izkušnjo na naši spletni strani.

en: Website
sl_SI: Spletna stran

en: Website:
sl_SI: Spletna stran:

en: Wed
sl_SI: Sre

en: Wednesday
sl_SI: Sreda

en: What steps do you want to perform next?
sl_SI: Kateri koraki naj se izvedejo naslednji?

en: Wide
sl_SI: Širok

en: Widget Area
sl_SI: Območje gradnikov

en: Widget Area Source
sl_SI: Vir območja pripomočkov

en: Widget Shopping Cart After Buttons
sl_SI: Gradnik nakupovalne košarice po gumbih

en: Widget Shopping Cart Before Buttons
sl_SI: Gradnik nakupovalne košarice pred gumbi

en: Widget Swatch Size
sl_SI: Velikost oznake v pripomočku

en: Widget for filtering the WooCommerce products by price.
sl_SI: Pripomoček za filtriranje izdelkov WooCommerce po ceni.

en: Widget for filtering the WooCommerce products loop by category, attribute or brand.
sl_SI: Pripomoček za filtriranje izdelkov WooCommerce po kategoriji, atributu ali blagovni znamki.

en: Widgets
sl_SI: Gradniki

en: Widgets Font
sl_SI: Pisava gradnikov

en: Widgets Font Color
sl_SI: Barva pisave gradnikov

en: Widgets Vertical Spacing
sl_SI: Navpični razmik gradnikov

en: Widgets Wrapper
sl_SI: Ovoj pripomočkov

en: Widgets settings
sl_SI: Nastavitve gradnikov

en: Width
sl_SI: Širina

en: Wishlist
sl_SI: Seznam želja

en: Wishlist Badge Color
sl_SI: Barva značke seznama želja

en: Wishlist Button
sl_SI: Gumb za seznam želja

en: Wishlist Page
sl_SI: Stran s seznamom želja

en: WooCommerce
sl_SI: Arhivi avtorjev

en: WooCommerce Account
sl_SI: WooCommerce račun

en: WooCommerce Archive
sl_SI: WooCommerce arhiv

en: WooCommerce Archive Item with Taxonomy ID
sl_SI: Element arhiva WooCommerce s taksonomskim ID-jem

en: WooCommerce Cart
sl_SI: WooCommerce košarica

en: WooCommerce Checkout
sl_SI: WooCommerce blagajna

en: WooCommerce Filters Canvas
sl_SI: WooCommerce filtriranje

en: WooCommerce Global
sl_SI: WooCommerce globalno

en: WooCommerce Sidebar
sl_SI: WooCommerce stranska vrstica

en: WooCommerce Single Product
sl_SI: Posamezen izdelek WooCommerce

en: WooCommerce: Added to Cart
sl_SI: WooCommerce: Dodano v košarico

en: Work Hours
sl_SI: Delovni čas

en: X (Twitter)
sl_SI: Nimate dovoljenja za dostop do te strani.

en: Yes
sl_SI: Da

en: Yes, I am sure
sl_SI: Da, prepričan sem

en: Yes, continue
sl_SI: Da, nadaljuj

en: You already have a child theme properly installed and activated. Move on.
sl_SI: Otroška tema je že pravilno nameščena in aktivirana. Nadaljujte.

en: You are about to copy all the settings from your child theme into the parent theme. Are you sure you want to continue?
sl_SI: Ste prepričani, da želite kopirati vse nastavitve iz otroške teme v matično temo?

en: You are about to copy all the settings from your parent theme into the child theme. Are you sure you want to continue?
sl_SI: Ste prepričani, da želite kopirati vse nastavitve iz matične teme v otroško temo?

en: You are about to remove a custom footer, are you sure you want to continue?
sl_SI: Pravkar boš odstranil prilagojeno nogo, si prepričan, da želiš nadaljevati?

en: You are about to remove a custom header, are you sure you want to continue?
sl_SI: Ste prepričani, da želite odstraniti prilagojeno glavo?

en: You are already on the waitlist
sl_SI: Že ste na seznamu čakanja

en: You can add here some arbitrary HTML code.
sl_SI: Tukaj lahko dodaš poljubno HTML kodo.

en: You can configure social URLs in %s.
sl_SI: Družbene povezave lahko konfigurirate v %s.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. Please note that only icons in SVG format are allowed here to not break the editor interactiveness.
sl_SI: Vstavi povezavo do samogostovane slike ali naloži eno. Dovoljene so samo SVG datoteke, da ne bi prekinili interaktivnosti urejevalnika.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. The recommended image size is 1200px wide by 900px tall.
sl_SI: Vstavi povezavo do samogostovane slike ali naloži eno. Priporočena velikost slike je 1200 px širine in 900 px višine.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. The recommended image size is 18px wide by 18px tall.
sl_SI: Vstavi povezavo do samogostovane slike ali naloži eno. Priporočena velikost slike je 18 px širine in 18 px višine.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. The recommended image size is 256px wide by 256px tall.
sl_SI: Vstavi povezavo do samogostovane slike ali naloži eno. Priporočena velikost slike je 256 px širine in 256 px višine.

en: You can use dynamic code tags such as {items} inside this option.
sl_SI: V tej možnosti lahko uporabite dinamične kode, kot je {items}.

en: You can use dynamic code tags such as {price} inside this option.
sl_SI: V tej možnosti lahko uporabite dinamične kode, kot je {price}.

en: You don't have any products in your compare list yet.
sl_SI: Nimate nobenih izdelkov na vašem seznamu za primerjavo.

en: You don't have any products in your waitlist yet.
sl_SI: Trenutno nimate izdelkov na svojem seznamu čakanja.

en: You don't have any products in your wish list yet.
sl_SI: Na seznamu želja še nimate izdelkov.

en: You have been added to the waitlist
sl_SI: Dodani ste bili na seznam čakanja

en: You have been removed from the waitlist
sl_SI: Odstranjeni ste bili s seznama čakanja

en: You have been successfully added to the waitlist for the following item:
sl_SI: Uspešno ste bili dodani na seznam čakanja za naslednji izdelek:

en: You have no %s fields declared for this custom post type.
sl_SI: Nimate nobenih %s polj, določenih za ta tip objave.

en: You have requested to join the waitlist for this item:
sl_SI: Prijavili ste se na seznam čakanja za ta izdelek:

en: You will be notified when {product_title} is back in stock
sl_SI: Obveščeni boste, ko bo {product_title} spet na zalogi

en: YouTube Privacy Enhanced Mode
sl_SI: YouTube način izboljšane zasebnosti

en: YouTube Url
sl_SI: YouTube URL

en: YouTube won't store information about visitors on your website unless they play the video. More info about this can be found %shere%s.
sl_SI: YouTube ne bo shranil informacij o obiskovalcih vaše spletne strani, razen če bodo predvajali video. Več informacij o tem najdete %shere%s.

en: Your PHP installation doesn't have support for XML. Please install the <i>xml</i> or <i>simplexml</i> PHP extension in order to be able to install starter sites. You might need to contact your hosting provider to assist you in doing so.
sl_SI: Tvoja PHP namestitev ne podpira XML. Prosimo, namesti <i>xml</i> ali <i>simplexml</i> PHP razširitev, da boš lahko namestil začetna mesta. Morda boš moral stopiti v stik s ponudnikom gostovanja, da ti pri tem pomaga.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address. Please visit the %1$slogin page%2$s.
sl_SI: Vaš račun je bil uspešno ustvarjen in geslo je bilo poslano na vaš e-poštni naslov. Obiščite %1$sstran za prijavo%2$s.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address. Please visit the %1$slogin page%2$s.
sl_SI: Vaš račun je bil uspešno ustvarjen. Podrobnosti za prijavo so bile poslane na vaš e-poštni naslov. Obiščite %1$sstran za prijavo%2$s.

en: Your email
sl_SI: Tvoj e-poštni naslov

en: Your email *
sl_SI: Vaš e-poštni naslov

en: Your name
sl_SI: Tvoje ime

en: Your site is misconfigured and AJAX requests are not reaching your backend. Please click %shere%s to find the common causes and possible solutions to this.<br> Error code - %s
sl_SI: Vaša stran je nepravilno konfigurirana in AJAX zahtevki ne dosežejo vaše zaledne strani. Kliknite %shere%s, da najdete najpogostejše vzroke in možne rešitve za to.<br> Koda napake - %s

en: Your waitlist subscription has been successfully canceled.
sl_SI: Vaša naročnina na seznam čakanja je bila uspešno preklicana.

en: Your waitlist subscription has been successfully confirmed.
sl_SI: Vaša naročnina na seznam čakanja je bila uspešno potrjena.

en: Zoom In
sl_SI: Povečaj

en: Zoom Out
sl_SI: Pomanjšaj

en: Zoom in zoom out
sl_SI: Povečava in pomanjšava

en: activating child theme
sl_SI: aktiviranje otroške teme

en: activating plugin %s
sl_SI: aktivacija vtičnika %s

en: activating required extensions
sl_SI: aktiviranje zahtevanih razširitev

en: bbPress Dashboard
sl_SI: bbPress nadzorna plošča

en: brand
sl_SI: blagovna znamka

en: category
sl_SI: kategorija

en: comments
sl_SI: komentarji

en: copying child theme sources
sl_SI: kopiranje virov otroške teme

en: downloading demo options
sl_SI: prenos demo nastavitev

en: downloading demo widgets
sl_SI: prenos demo gradnikov

en: here
sl_SI: tukaj

en: images
sl_SI: slike

en: import customizer options
sl_SI: ivoz možnosti prilagodilnika

en: importing images from customizer
sl_SI: uvažanje slik iz prilagodilnika

en: installing demo widgets
sl_SI: namestitev demo gradnikov

en: installing plugin %s
sl_SI: namestitev vtičnika %s

en: posts
sl_SI: objave

en: removing default WordPress pages
sl_SI: odstranjevanje privzetih WordPress strani

en: removing previously installed posts
sl_SI: odstranjevanje že nameščenih objav

en: removing previously installed taxonomies
sl_SI: odstranjevanje že nameščenih taksonomij

en: resetting customizer options
sl_SI: ponastavljanje nastavitev prilagodilnika

en: resetting widgets
sl_SI: ponastavljanje gradnikov

en: terms
sl_SI: pogoji

en: unsubscribe
sl_SI: odjavite se

en: users
sl_SI: uporabniki

en: 🚨 Hurry up! Only {items} units left in stock!
sl_SI: 🚨 Pohitite! Na zalogi je samo še {items} enot!
